Ultimate magazine theme for WordPress.

AUTOMOBILIŲ NUOMA 2-3 METAI BE PELNO

Automobiliu nuoma Vilniuje Kaune Klaipėdoje Palangoje
3 748

AUTOMOBILIŲ NUOMOS VERSLAS – PRADĖTI LENGVA – ĮSITVIRTINTI VOS ĮMANOMA

Lietuvoje yra be galo daug pasiturinčių žmonių, kurie ieško kur investuoti savo santaupas. Kas artimesnis transporto sričiai, neretai nusprendžia užsiimti automobilių nuoma. Verslas paprastas tik iš pirmo žvilgsnio. Daug sugebėjimų atrodo neprisireiks.

Nupirkai 10 automobilių, kurių kaina 2000-3000 eurų ir belieka tik klientų laukti… Bet pasirodo, jog jie visai nesimėto…

Kalbiname vienos vidutinio dydžio įmonės pardavimų vadovą, kurios viena iš veiklų – Autocar.lt automobilių nuoma Kauno ir Vilniaus oro uostuose.

KONKURENCIJA NEDŽIUGINA

Lietuvoje šiandien galima suskaičiuoti, bendrai paėmus, netoli 1000 kompanijų, kurių pagrindinė veikla – mašinų nuoma. Į tą 1000 įeina tiek privatūs asmenys tiek UAB įmonės. Kiek tenka matyti, jog visi turi mažiausiai bent penkių automobilių nuomai parką. Didesnės įmonės, kurios jau dirba ne vienerius metus – dirba su 20-30 automobilių parku.

Tarkim Lietuva vienu metu gali pasiūlyti apie 50,000 tūkstančių automobilių nuomai – atrodo nei daug, nei mažai. Tik reikia nepamiršti, kad didelė dalis senų nuomos bendrovių klientai – pastovūs ir automobilius rezervuoja jau 2-3 menesius iš anksto. Ypač vasaros sezonui.

NAUJI KLIENTAI – TIK NAUJI EMIGRANTAI

Jei pradėjai nuomoti automobilius  ir esi naujokas rinkoje – tikimybė, kad pas tave kreipsis kokios tai kitos bendrovės nepatenkintas klientas 1 iš dešimties. Reiškia turi ieškoti kitokiais kanalais ir eiti pas visai kitą auditoriją. Ta auditorija – tai lietuviai, kurie pirmą kartą grįš į Lietuvą poilsiui ir trumpam.

APIE 10,000 NEAPSISPRENDUSIŲ

Jeigu tikėti, kad iš Lietuvos išvažiuoja kasmet po vieną miestelį, tai yra apie 20,000 – 30,000 piliečių iš kurių pasilieka ilgam bent 50 proc. – rezultatas tikėtina  jog bus apytiksliai 10.000 per metus. Kitaip sakant tikėti, jog rinkoje atsiras apie 10,000 naujų potencialių klientų, kurie nėra prisirišę prie vienos nuomos kompanijos – gana realu.

KURIUOS DAR REIKIA LAIMĖTI

Taigi tikėtis, kad tas skaičius bus kiekvienam labai nesunkiai pasiekiamas – tas pats, kas tikėti jog laimėsi TELELOTO. Kova už kiekvieną naują klientą senų automobilių nuomos įmonių jau senai atidirbta, o tu joje tik naujokas. Jeigu neturi patikimų partnerių reklamos srityje – bankrotas garantuotas…

IR REKLAMA NEGALI BŪTI BRANGI

Patikimi reklamos specialistai turi būti ne tik profesionalai, tačiau turi būti pigūs profesionalai. Sutikite, jog pigūs profesionalai gali būti tik seni geri draugai. Jeigu tokių neturite, geriau šio verslo net nepradėti. Nes automobilių nuvertėjimas per metus bus didesnis nei surinksite pajamų su savo 5-10 automobilių nuomai.

REZIUME:

1000 jau veikiančių mašinų nuomos bendrovių. 10.000 neapsisprendusių emigrantų. Ir 10 tavo naujai paleistų nuomai mašinų, kuriuos tau padės išnuomoti geras draugas, kuris turi būti profesionalus reklaminių kompanijų specialistas. Svarbiausia kaip tau – beveik už dyką.

RETORINIS KLAUSIMAS:

Kaip manote, kiek galėtų kainuoti laimėti konkurencinę kovą prieš 1000 senųjų nuomos kompanijų?

Straipsnis pagal interviu su mašinų nuomos bendrove autocar.lt

1 Comment
  1. […] AUTOMOBILIŲ NUOMA 2-3 METAI BE PELNO […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.