Ultimate magazine theme for WordPress.

Sniego valymo įrangos paklausa išaugo keletą kartų

172

www.vezejugidas.lt

Visoje Lietuvoje iškritus gausiems krituliams, sniego valymo technika prekiaujančios įmonės skaičiuoja rekordinę įrangos paklausą. Įrankių ir technikos centrų tinklo „Stokker“ duomenimis perkami ne tik paprasti sniego kastuvai, bet ir motoriniai sniego valytuvai.

„Stokker“ marketingo ir produktų vadybos padalinio vadovas Valentinas Būryj teigia, kad lyginant su 2011 metų paskutiniu ketvirčiu, šiemet sniego valytuvų parduota 2 kartus, kastuvų – 5 kartus daugiau. „Ši žiema rekordinė, o tokio pirkėjų antplūdžio nepamename nuo 2001 metų žiemos, kai Lietuvą buvo užklojusi beveik pusės metrų storio sniego danga. Šį gruodį po stiprios pirmosios pūgos sniego valytuvų pardavimai išaugo ženkliai, o nemaža dalis klientų iš įrankių centrų iškeliauja jei ne su sniego valytuvu, tai bent kokybišku kastuvu“, – teigia V. Būryj.

V. Būryj taip pat atskleidė, kad prieš prasidedant žiemai pasirengę būna toli gražu ne visi šalies gyventojai. „Lietuviai dažniausiai artėjant žiemai sniego valymo įranga neskuba pasirūpinti, o ieškantys sniego valytuvų ir kastuvų parduotuves užplūsta tik tada, kai pusnys jau remiasi į duris“, – pasakoja V. Būryj.

V. Būryj gyventojams pataria renkantis valytuvus atkreipti dėmesį į valytuvų našumą. „Renkantis sniego valymo techniką, patartina rinktis našesnį įrenginį – juose dažniausiai būna integruota reguliuojama sniego išmetimo kanalo sistema, elektrinis starteris, šildomos rankenos ar net žibintas, palengvinantis darbą“, – pataria V. Būryj, pabrėždamas, kad gyventojai, pirkdami padėvėtus sniego kasimo valytuvus dažnai sumoka dukart, įsigiję prastos techninės būklės įrangą ir vėliau išleisdami dideles sumas jų remontui.

Leave A Reply

Your email address will not be published.