Ultimate magazine theme for WordPress.

LINAVA veš kalėdaičių pasienyje užstrigusiems vairuotojams

217

www.vezejugidas.lt

Nemažai vairuotojų negalės praleisti Kūčių vakaro prie bendro stalo su artimaisiais dėl didelių eilių pasienyje. Vežėjų asociacijos „Linava“ darbuotojai ir vadovai prieš pat Kūčių vakarą 12 val. dienos vyks pas vairuotojus į Medininkų pasienio postą, dalys jiems kalėdaičius, ragins kad ir ne su šeima, bet šventiškai sutikti didžiąsias metų šventes.

Ankstesniais metais prieš šventes taip pat būdavo bent simboliškai pasirūpinama kelyje užtrukusiais vairuotojais. Vežėjų asociacijos ir valstybinių įstaigų  darbuotojai dalydavo karštą arbatą, maistą.

Šaltinis: linava.lt

3 Comments
 1. Peckeliūnas says

  Linava užsiima tik pakazūhom. Matyt, geriau būtų pakelėje pastačiusi kelis biotualetus, kad vairuotojams, atsiprašant vėjyje nereikėtų užupakalių šaldyti.

 2. Bardisius says

  garziai cia lienava kaledu proga pasityciojo is vairuotoju..

 3. osama says

  Gal reikia pradeti istatymiskai moketi uz vairuotoju darba? Uz realias valandas,virsvalandzius,grazinti normalius dienpinigius.Juk vairuotojui apsipirkti pakely visada keleriopai brangiau,nei sesliam pilieciui prekybcentriuose!
  Mokekite kaip priklauso,o kuciuku mes jau nusipirksime PATYS – tegu tik buna uz ka pirkti…
  Ir pasirupinkite terminalu! Kiek galima nesiprausus s@kti krumuose iki kaklo sniege? Europoje,kur jus vaizduojates esantys,jau sunu barai ir wc yra!
  Geru visiems svenciu!Ypac vadams – uz vairuotoju pinigus…

Leave A Reply

Your email address will not be published.