NAUJOVĖ! Sandėliavimo birža: daugiau paslaugų – platesnės galimybės

www.vezejugidas.lt

Krovinių ir transporto biržų Europoje lyderė TimoCom iš arti pažįsta savo klientus, gerai jaučia transporto rinkos pulsą, į jį atidžiai įsiklauso. Tai leidžia generuoti naujas idėjas ir, pasitelkus geriausius specialistus, kurti novatoriškus produktus bei funkcijas – XXI amžiaus vežėjų, ekspeditorių, logistų kasdienius pagalbininkus.

Naujausias bendrovės  produktas – sandėliavimo birža. Ji vartotojams suteikia dar platesnes galimybes – bet kurioje aktualioje Europos vietovėje rasti ne tik krovinį ar vežėją, bet ir pasinaudoti moderniu sandėliu ar logistikos plotu.

Tai reiškia papildomą galimybę lanksčiai veikti iškilus įvairioms kliūtims. Jau dabar kasdien siūloma  iki 30 tūkst. sandėliavimo bei logistikos galimybių keturiasdešimtyje šalių.

Sandėliavimo birža atveria platesnes verslo galimybes ne tik tradiciniams, bet ir naujiems vartotojams – pramonės, logistikos įmonėms. Prisistatydami biržoje, jie turi galimybę efektyviai bei optimaliai išnaudoti turimus sandėlių plotus.

Kaip pasinaudoti sandėliavimo biržos paslaugomis? Tai iš tiesų paprasta. Įdiegus programą, akimirksniu patenkama į sandėlių paieškos sistemą, kuri su jumis gali „kalbėti“ net 24 kalbomis.

Vartotojui tereikia užpildyti elementarią paieškos-pasiūlymo formą. Aktualūs pasiūlymai pateikiami vos per kelias sekundes.

 

Leave a Reply