Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis. Kodėl kartais žiniasklaidos atstovai žino, kad varpai skambina, bet nežino KUR?

104

Žydrė Dargužytė 

Pastaruoju metu Lietuvos žiniasklaidos kanaluose viena po kitos pilasi žinios apie Lietuvos nacionalinę vežėjų asociaciją LINAVA. Neseniai pasirodė gausybė pranešimų, kuriuose bandoma įrodyti, kad neva Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis supainiojo viešuosius ir privačius interesus, nenusišalindamas nuo LINAVOS  tyrimo, nes vienoje iš vežėjų asociacijai priklausančių įmonių apskaitininke dirba jo gyvenimo draugė.

Kaip sakė pats L. Kernagis, sąmokslo teorijų kūrimas visada padeda blaiviau ir atidžiau analizuoti įvairius procesus, tačiau  pastaroji sąmokslo teorija akivaizdžiai persmelkta angažuotomis priešrinkiminėmis formuluotėmis, neturinčiomis nieko bendro su naginėjama byla ir tendencingai pateikiamais asmeniškumais.

Minėtose publikacijose kalbinamas suinteresuotosios bei Generalinei prokuratūrai, FNTT ir VMI apskųstos vežėjų asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Dainius Budrys bei Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas.

Šie Seimo nariai turbūt neatsitiktinai kandidatuoja po viena ir ta pačia „vėliava“, atstovaudami partijai, kuri galimai turi ryšių su LINAVA. Taigi objektyvumo asociacijai svarbiais klausimais tikėtis neverta.

Vis dėlto ne visi politikuoja prieš rinkimus. Yra ir dirbančių, kurių kalbų rezultatus vežėjai gali pamatuoti nuveiktais darbais.

„Atstovauju ir ginu galimybę išlikti smulkiajam ir vidutiniam verslui Lietuvoje. Būdama Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos generaline direktore, Smulkaus vidutinio verslo tarybos nare, visuomeniniais pagrindais ginu ir atstovauju Lietuvos smulkųjį vidutinį verslą. Matydama jo žlugdymą ir naikinimą, nutariau kovoti už išlikimą ir geresnes darbo ir verslo sąlygas Lietuvoje, o ne emigracijoje. Jeigu ir toliau esami „partijų lyderiai“ mus valdys, tai tautos išnykimas garantuotas“, – yra sakiusi logistikos bendrovės „Fedalona“ vadovė Nijolė Uinskienė.

Generalinė prokuratūra ir Ekonominė policija dirba – belieka tikėtis, kad pagaliau bus atskleistas LINAVOS interesų pasiansas, o byla netaps politinių rietenų objektu.

6 Comments
 1. konCervatorius says

  Kadangi esate, pagal politines paziuras, draugas Linavai, tai pasiklauskite ju vadovu, kiek jie isleido pinigu advokatams verkeciams, piarams, malkeviciams-malkams ir t.t. tam, kad panasu butu slepiama tikroji padetis ir tiekrieji milijonu svaistunai ?

  kai ta suzinosite, pasidalinkite su skaitytojais.

  jeigu nepasidalinsite, manysime, kad esate nedoras ir ne toks jau „skaistus bei kristolinis“, koks bandote pasirodyti.

  1. socdemas says

   Kolega, politinis oponentai, Tai pas jus partijoje skaistumas ir skaidrumas per kraštus liejasi, o dugne – purvas ir kondensatas smegenyse!

   Mes, bent jau, sąžiningai konkuruojame ir nevaržome savo narių pasisakymų apribojimais. Galėjote įsitikinti, kad viskas pas mus daroma žmogui, o per rinkimus tai ir pamatysite!

   Dėl Linavos, tai netęskime šitų bereikšmių svaidymųsi, o geriau pasiskaitykite alternatyvųjį jų ruporą CargoNews.

   P.S. Kam tada Songailą iš partijos išmetėt?

   1. konCervatorius says

    na, nesimetykite purvais ir tais „kondensatais“, bene per daug jo turite savo partinese smegenyse ?

    matau, kad nepasakote tikrosios tiesos apie advokatus ir malkus, tatai vercia susimastyti ar nesate perdem saliskas.

    P.S. del Songailso nesukite galvos, nenorejo buti draugiskas su musu broliais lenkais, tai kad reikejo daryti ?

 2. konCervatorius says

  gal zinote i kokia saskaita konCervatoriai ir radikalus tautininkai pervedineja parama Skaidrumui Linavoje ?

  o gal Tamsta – pries Skaidruma ? tersiate gerbiamu socdemu varda ?

  1. socdemas says

   Aš pasisakyčiau daugiau už skaistumą – „krištolinės mintys permatomose rankose“, taip sakyčiau…

   O pats kolega, politini oponente, nenorėtumėt papaskoti, kiek iš 4 mln. lt konservatorių skirtų politinei reklamai, mesta šitam erzeliui sukelti ir vežėjus tarpusavy supjudyti??

 3. socdemas says

  Baikit vieną kartą kaip viščiukai po kiemą tąsyti tą nustipusį katiną ir varyti priešrinkiminę propagandą! Skaidrumas Linavoje remiamas koncervatorių ir radikaliųjų tautininkų – štai jums ir pupos!

Leave A Reply

Your email address will not be published.