Aurimas Špokas
Artėjant Šiaulių regiono susirinkimui, kovo 22 d., kalbamės su Šiaulių regiono vežėjais. Vezejugidas.lt klausė, ko Šiaulių regiono vežėjai klaus asociacijos “Linava” vadovybės regioninio susirinkimo metu. Paaiškėjo, kad Šiauliuose didelio susidomėjimo „Linavos“ reikalais nėra.
Giedrius Šliaupa, UAB „Versatio“ vadovas
Regioniniame susirinkime neplanuoju dalyvauti. Klausimų, žinoma, yra daug: ypač domėsiuosi ūkiniais asociacijos reikalais. Pavyzdžiui, kas planuojama dėl muitinės reikalų, kas numatyta su degalų tiekėju „Statoil“ dėl kuro kainų.
Leonas Tamošaitis, L. Tamošaičio įmonė
Klausimas, kaip jie gali daugiau padėti vežėjams, kad kuo daugiau atstovautų jų interesus, panaikino „Linavos“ servisą, kokie būdai dėl tolimesnių veiksmų.
Finansinė padėtis aktuali visiems. Būtų kur kas geriau, jei finansinė padėtis būtų geresnė. Audito išvadų dar nežinome, įdomu būtų paskaityti tas išvadas. Gal jau per regioninį žinos tikslią informaciją apie asociacijos finansus. Dabar išeina taip: mokesčius mokame už narystę, o naudos jokios, išskyrus tai, kad galime TIR knygelę nusipirkti.
UAB „Volvega“ vadovas Marius Petraitis
Tikriausiai nieko neklausiu. Manau, kad viskas vyksta gana neblogai. Kaip vertinu kolegų kritiką vadovybei? Jei pagal įstatus kolegos prašo kokių nors duomenų ir įstatai to nedraudžia, tai turi pateikti, vadinasi, kolegos teisingai reikalauja. Kas dėl asociacijos darbo – manau, kad judame geresne linkme nei iki tol, kol buvo išrinkta nauja valdžia 2011 m. spalį.
Infoermacija turi būti visiems vienoda – negali būti vienuose lapuose vieni skaičiai, kituose – kiti. Tie,k uire bando reikalauti tikrosios informacijos – daro gerą darbą.
Juozas Kairys, J. Kairio transporto įmonės savininkas
„Linavos“ padėtis mūsų negąsdina, nes mes mažai į Rusiją važiuojame, aišku, TIR knygelės gal ir per brangiai kainuoja. Mes labai ne daug pastaruoju metu TIR knygelių perkame. Dabar mes daugiausiai į Angliją važiuojame. Kol kas išstoti iš asociacijos negalvojame.
Asociacija galėtų daugiau pastangų dėti dėl draudimo klausimų, nes kainos kosminės – už vieną transporto priemonę mokame apie 10-11 tūkst. Lt.
Kęstutis Volbekas, IĮ „Kaslita“ vadovas
Man audito išvados įdomios – kokia finansinė situacija „Linavoje“, kodėl mūsų šalyje TIR knygelės tokios brangios. Jei mažiau pinigų sau pasiimtų, tai galėtų ir pigiau kainuoti. Sumos tokios surenkamos, kad ten nelabai gali būti nuostolių. Kur tie pinigai išėjo? Išgrobstė?
Dėl draudimo klausimų taip pat galėtų daugiau pastangų dėti.
Vaidotas Bačiauskas, UAB „Vaidoto transportas“ vadovas
Dalyvausime. Man įdomu, kokia situacija dėl leidimų. Vairuotojai skundėsi, kad rusai reikalauja trišalių leidimų.
Įdomu tai, ką asociacija daro, kad būtų mažinamos vežėjų sąnaudos. Domina ir „Linavos“ audito išvados. Paklausiu, kur mūsų pinigai.