Iš Baltarusijos į Lietuvą permestų rūkalų kontrabandininkai toli nenunešė

October 23, 2012 Naujienos

www.vezejugidas.lt

Naktį sprukdami nuo Pavovės užkardos pareigūnų kontrabandininkai pametė 7 tūkst. pakelių cigarečių. Manoma, kad rūkalų dėžės į Lietuvą iš Baltarusijos pusės buvo įmestos per apsauginę tvorą šioje nuotraukoje matomoje vietovėje ties Švenčionių rajono Prienų kaimu.

Pirmadienio naktį VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasieniečiai pievoje ties Švenčionių rajono Prienų kaimu, apie 50 metrų nuo sienos su Baltarusija, aptiko 14 dėžių rūkalų. 7 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital“ buvo su Baltarusijos banderolėmis.

Įtariama, kad kontrabanda ką tik buvo permesta iš Baltarusijos per sienos liniją ir Lietuvos pusėje įrengtą apsauginę tvorą. Matyt, kontrabandininkai cigaretes spėjo panešėti vos pusšimtį metrų ir išsigandę pasieniečių tamsoje spruko likimo valiai palikdami apie 49 tūkst. litų vertės krovinį.

Pasieniečių šuo prie šios vietos aptiko pėdsakus. Jais keturkojis VSAT pareigūnus nuvedė iki Prienų kaimo, tačiau pažeidėjų sulaikyti nepavyko.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: pasienis.lt