Ultimate magazine theme for WordPress.

Transportininkai, įveikę pusmaratonį, rengiasi Berlyno maratonui

1 256

www.vezejugidas.lt 

Gegužės 6 d. Druskininkuose šurmuliavo minios žmonių – vieni atvyko varžytis 21 km 95 m distancijoje, kiti – palaikyti sportininkų. Šiemet pusmaratonyje dalyvavo ir vezejugidas.lt komanda – Žydrė Dargužytė (2 val. 5 min. 20 s.), Aurimas Špokas (2 val. 15 min. 13 s.) – bei ekspedicinės bendrovės „Axis Transport“ darbuotojai: Tomas Degutis (2 val. 9 min. 17 s.), Mindaugas Seredis (2 val. 5 min. 53 s.), Eglė Šimkevičiūtė (2 val. 1 min. 37 s.), Justas Vyžintas (2 val. 5 min. 53 s.), Marius Želvys (2 val. 15 min. 20 s.). 

Druskininkų pusmaratonį šiemet užsiregistravo bėgti 341 žmogus, tačiau į varžybas neatvyko 77 asmenys, o distancijos nebaigė – 11.

„Dalyvių skaičius išties buvo nemažas, tad trylikta vieta grupėje ir 271 bendrojoje įskaitoje – nėra blogai, juolab, kad prieš varžybas dėl kelio traumos negalėjau daug treniruotis, o varžybų metu irgi būta staigmenų – matyt, dėl pernelyg pakilusio kraujospūdžio iš nosies pradėjo bėgti kraujas, jautėsi kojos traumos liekamieji reiškiniai. Nepaisant to, nė metro pusmaratonio distancijoje nepraleidau eidama. Įprastai treniruotėms skiriu po 6 valandas per savaitę. Kitas sportinis laiptelis – maratonas, tačiau jį bėgsiu tik tada, kai jausiuosi tam pasirengusi ir fiziškai, ir morališkai“, – sako pusmaratonio distanciją sėkmingai įveikusi vezejugidas.lt vyriausioji redaktorė Žydrė Dargužytė.

„Vežėjų gidas“ direktorius Aurimas Špokas pusmaratonio distanciją laiko viena iš savo gyvenimo avantiūrų: „Treniruotis dėl darbų gausos prieš pusmaratonį neturėjau laiko, buvau nusipirkęs naujus sportinius batelius, nuo kurių etiketę nukirpau tik pusmaratonio dieną ir leidausi išbandyti savo jėgų. Jaunatviškas maksimalizmas gerai, tačiau niekam nepatariu ryžtis tokioms distancijoms be treniruočių – kyla rimtas pavojus širdžiai ir sąnariams. Kadangi pats ilgą laiką esu sportavęs ir išlaikęs fizinę formą dėl aktyvaus gyvenimo būdo, šįkart su viskuo susitvarkiau, ateityje planuoju daugiau laiko skirti treniruotėms ir galbūt netgi įveiksiu maratoną“, – dėsto A. Špokas.

„Axis Transport“ akcininkas Tomas Degutis nei prieš maratoną nei po jo nestokoja gerų emocijų ir trykšta energija: „Kitas žingsnis – Berlyno maratonas šių metų rugsėjį, bet iki jo dar ilgas kelias – laukia daug treniruočių. Kol kas dar nesijaučiu galintis nubėgti maratoną“, – sako „Vingio parke“ ratus sukantis transportininkas.

Jam pritaria ir kiti komandos nariai: „Maratonas – ne juokas!“

Varžybų organizatorius Evaldas Martinka renginį vertina pozityviai: „Manau, viskas pavyko gerai. Išpildėme viską, ko tikėjomės. Jeigu kas ir nepavyko, nei žiūrovai, nei renginio dalyviai to nepastebėjo. Pasitaikė  puikus oras, nebuvo nei per karšta, nei per šalta. Džiaugiamės, kad susirinko daugybė ne tik dalyvių, tačiau ir žiūrovų, kurie galėjo ne tik stebėti bėgimo dalyvius, tačiau ir patys dalyvauti įvairiose rungtyse ir konkursuose“.

9 Comments
 1. Admin says

  DĖKOJAME!

 2. Rimantas says

  Žydrė ir Aurimas ŠAUNUOLIAI !!!

 3. Haris says

  teko pabut jame stebetoju – manau, kad uzsikreciau begimu, kita karta bandysiu ir as Vilniuje

 4. minda says

  Smagus renginys buvo ! =)

 5. Romas says

  Jūs nerealūs, kaip spėjat tiek?

 6. Vismantas says

  Sveikinimai visiems – ne kiekviena sitai avantiurai ryztusi – JEI IVEIKSIT MARATONA, tai cia isvis BUS UNREAL!

 7. admin says

  Ačiū, su tokia komanda kaip AXIS TRANSPORT mes su Aurimu pasitarę galvojam, kad galėtume bėgt ir Šiaurės ašigaly (kaip I. Staškevičius :D)

 8. Tomas says

  Zydrei ir Aurimui triskart Valio. Visapusiski Zmones.

Leave A Reply

Your email address will not be published.