Lietuvoje lankysis ‘‘Rail Baltica‘‘ besidominčios JK įmonės

Renginio tipas: RenginysRenginio data: 2016-10-12, trečiadienisRenginio pradžia: 13:00Renginio vieta: Novotel Vilnius Centre hotel (Gedimino pr. 16)Didžiosios Britanijos ambasados Tarptautinės prekybos skyriai Baltijos šalyse kartu su JK Railway Industry Association organizuoja geležinkelių įmonių prekybos misiją į Baltijos šalis.  Jungtinės Karalystės įmonės jau apsilankė Latvijoje ir Estijoje ir Spalio 12 d. lankysis Lietuvoje.
Atvykstančios įmonės domisi galimybėmis bendradarbiauti geležinkelių sektoriuje Baltijos šalyse ir ypač ‘‘Rail Baltica‘‘ projektu. Jos siūlo inovatyvius sprendimus infrastruktūros plėtrai, jos priežiūrai ir monitoringui, triukšmo mažinimui, produktus signalizacijai, gamina traukinius, teikia konsultacines, didelių projektų valdymo, projektavimo ir architektūros paslaugas.
Didžiosios Britanijos įmonės susipažins su Lietuvos Geležinkelių plėtros projektais , ‘‘Rail Baltica‘‘ projekto eiga Lietuvoje ir  Lietuvos Geležinkelių pramonės asociacija GELPA. Atvykusios įmonės pristatys savo sprendimus ir dalyvaus verslo kontaktų renginyje Vilniuje. (Detali programa pridėtame dokumente.)
Tai jau antroji JK geležinkelių prekybos misija besidominti ‘‘Rail Baltica‘‘ projektu. Pirmoji Baltijos šalyse lankėsi 2015 m. pradžioje.

Leave a Reply