Kviečiame dalyvauti gruodžio 2–3 d. vyksiančiame Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forume

Lietuvos pramonininkų konfederacija š.m. gruodžio 2–3 dienomis Vilniuje organizuoja 1-ąjį Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forumą. Forume dalyvaus Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir oficialaus vizito į Lietuvą atvykstantis Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, taip pat abiejų šalių vyriausybių nariai bei didelė Ukrainos verslo delegacija.   

Daug dėmesio forume bus skiriama eksporto ir investicijų, ekologijos ir energetikos, inžinerinės pramonės sritims, taip pat Ukrainos ir ES bendradarbiavimui Europos Sąjungos vykdomos Vystomojo bendradarbiavimo politikos formate. Forumo metu taip pat bus pristatytos Lietuvos galimybės tapti vartais Ukrainos verslui plėstis į ES rinkas.

Dalyvavimas forume – puiki galimybė tiesiogiai išgirsti valstybių vadovų pasisakymus, užmegzti naujus kontaktus, aptarti verslo plėtros galimybes su kolegomis iš Ukrainos.

Renginio tipas: 1-asis Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forumas

Renginio data: 2015-12-02, trečiadienis

Renginio pradžia: 13:30

Renginio vieta: Pirklių klubas (Gedimino pr. 35, Vilnius)
Forumas vyks lietuvių ir rusų kalbomis.

Maloniai kviečiame registruotis į forumą el. paštu aleksandr.izgorodin@lpk.lt iki šio penktadienio, lapkričio 27 d. Registruojantis prašome nurodyti, kurioje iš trijų plenarinių sekcijų planuojate dalyvauti. Dalyvavimas forume yra nemokamas.

Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu aleksandr.izgorodin@lpk.lt arba telefonu +370 698 74451.


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/veidas/domains/vezejugidas.lt/public_html/wp-includes/meta.php on line 1189