Ultimate magazine theme for WordPress.

Ir logistikos specialistams reikia pailsėti! Malta: atgaiva sielai ir kūnui

78

www.vezejugidas.lt

Mieli logistikos specialistai,

galvojate apie nepamirštamų įspūdžių ir kontrastų kupinas atostogas? Nusibodo tradiciniai agentūrų pasiūlymai ir norite atrasti tikrąją Maltą? Kviečiame Jus aplankyti gyvybe alsuojančią salą, kur kasmet nepamirštamo grožio paplūdimiai ir žydra jūra vilioja milijonus turistų iš viso pasaulio.

Susikurti atostogas kaip niekad paprasta – tereikia įsigyti lėktuvo bilietą ir užsirezervuoti viešnagės laiką (nuo balandžio iki lapkričio).

Vietovė: Mgarr, esanti šalia gražiausių Maltos paplūdimių (Gnejna bay, Ghajn Tuffieha, Golden bay).


Gyvenamoji vieta: autentiškas namukas (du kambariai) su aukštomis lubomis, balkonu ir didele terasa ant stogo su vaizdu į miesto žaliuosius plotus. Kas rytą Jus pažadins ne žadintuvas, o įspūdingo grožio senovinės bažnyčios varpas.

Nedidelė valstybė, esanti tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės, kasdien Jus stebins savo išskirtinumu. Juk čia yra ką veikti: galėsite ne tik mėgautis saule ir jūra, bet ir aplankyti rojumi žemėje vadinamas Gozo bei Komino salas, kas rytą ragauti šviežių vaisių ir vaikščioti tūkstančius metų skaičiuojančiu, turtingą istoriją menančiu, saulės įkaitintu grindiniu.

Atvykite čia su draugais ar šeima – juk gero poilsio išskirtinėmis sąlygomis niekad nebūna per daug!

Kaina savaitei – tik 390 EUR.

Į vasaros ir saulės kupiną kelionę Jus kviečia keliauti mėgstanti vezejugidas.lt redaktorė Žydrė Dargužytė.

Jei susidomėjote, laukiu Jūsų laiškų e. paštu darguzyte.zydre@gmail.com arba tel. 862445915. Mielai pasidalinsiu savo įspūdžiais apie Maltą ir patarsiu, kaip susiplanuoti atostogas, kurios įkvepia!

Leave A Reply

Your email address will not be published.