Vyksta XXVIII asociacijos „Linava“ kongresas

 

Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose, prasidėjo asociacijos „Linava“ XXVIII kongresas.

Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, Lietuvos pramoninkų konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vytautas Kudzys.

Mandatų komisijos pirmininkas Viačeslac Semeško (UAB „Transmiva“) informavo, kad kongrese dalyvauja 195 asociacijos „Linava“ nariai, todėl po dviejų savaičių turės būti rengiamas pakartotinis kongresas ir šiame kongrese sprendimai nebus priimami.

Už nuopelnus įkuriant asociaciją LINAVA, ilgalaikį darbą vystant ir plečiant jos veiklą, ženklų indėlį vystant Lietuvos transporto ir logistikos sektorių Asociacijos Garbės Ženklas buvo įteiktas UAB „Transekspedicija“ generaliniam direktoriui Vidmantui Pelėdai.

Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas V. Augaitis pristatė 2016 m. Asociacijos biudžeto projektą.

Generalinis sekretorius Vytautas Milėnas pateikė informaciją (palyginimą) apie Asociacijos praėjusių ir šių metų pajamas bei išlaidas.

Prezidentas E. Mikėnas pristatė jau artimiausiu metu planuojamą pateikti vežėjams Vokietijos teisės aktų analizę dėl dokumentų pateikimo apie minimalaus atlyginimo mokėjimą šioje šalyje.

Viceprezidentas J. Misiūnas atkreipė vežėjų dėmesį į naują problemą Baltarusijoje – puspriekabių sulaikymą.

Leave a Reply