„Volvo Cars“ pristato ilgai lauktą „premium“ segmento sedaną – „Volvo S90“

Modelis S90 žymi milžinišką „Volvo Cars“ atliktą šuolį. Šis švedų automobilių gamintojas geriau žinomas savo visureigiais ir universalais, tačiau išleisdamas S90, „Volvo“ aiškiai rodo ketinimus sudrebinti aukščiausios klasės sedanų segmentą, pateikdamas išskirtinį verslo klasės automobilį.

Su daugybe naudojamų naujausių technologijų – nuo pažangiausių saugos priemonių iki debesų kompiuterija paremtų taikomųjų programų ir paslaugų – S90 yra dar tvirtesnis tebesitęsiančio švedų prekės ženklo transformavimosi įrodymas.

Rear Quarter Volvo S90 Mussel Blue 2

„Išleidę XC90 aiškiai paskelbėme apie savo ketinimus. Dabar akivaizdžiai ir tvirtai šį planą tęsiame. Per pastaruosius penkerius metus investavę 11 milijardų JAV dolerių, ne tik iš naujo suformavome „Volvo Cars“ viziją – dabar mes pildome savo pažadus įgyvendindami šią viziją – teigė „Volvo Car Group“ prezidentas ir generalinis direktorius Håkanas Samuelssonas.

Half profile Volvo S90 Mussel Blue

Naujajame „Volvo S90“ įdiegta pažangi pusiau autonominio vairavimo „Pilot Assist“ sistema. Ši vairavimo sistema paremta lengvais vairo spustelėjimais, siekiant išlaikyti automobilį tinkamai orientuotą kelio juostos ženklų ribose važiuojant greitkeliu iki 130 km/val. greičiu ir daugiau nebereikalauja, kad būtų važiuojama iš paskos kitam automobiliui. Autopilotas-pagalbininkas yra dar vienas žingsnis į priekį autonominio vairavimo – pagrindinio „Volvo“ inovacijų tikslo – link.

Location Rear Volvo S90 Mussel Blue

Be to, didelių sedanų segmente naujasis S90 puikuosis švaria ir galinga „T8 Twin Engine“ įkraunama (angl. plug-in) hibridine jėgaine ir vienu iš pačių prabangiausių salono interjerų bei (prie interneto) prijungtomis informacijos ir pramogų sistemomis.

High Front Volvo S90 Mussel Blue

„Mūsų idėja buvo sukurti kažką visiškai naujo šiame gana konservatyviame segmente ir pristatyti vizualią išraišką to, kas eksterjere dvelkia lyderyste ir pasitikėjimu. Interjero atžvilgiu S90 modelį pakėlėme į naują lygį, pristatydami aukščiausios klasės patirtį, žadančią patogumą ir kontrolę“, – sako „Volvo Car Group“ dizaino skyriaus viceprezidentas Thomasas Ingenlathas.

Interior Blond Volvo S90

S90 taip pat įdiegta pirmoji pasaulyje „City Cafety“ funkcija – didelių gyvūnų aptikimo sistema, pajėgianti tiek dieną, tiek naktį aptikti didelius žvėris, tokius kaip elnias, arklys ar briedis. Ši technologija atlieka pagalbinę intuityvaus perspėjimo ir automobilio stabdymo funkciją, padėdama išvengti susidūrimo su gyvūnu. Be to, S90 modelyje įdiegti išradimai iš „Volvo Cars“ naujausios investavimo programos kuriant labai pažangų važiuoklės simuliatorių.

Location Volvo S90 Front Mussel Blue

„Kalbant apie vairavimo dinamiką, efektyvumą ir važiavimo malonumą, kuriant S90 žengtas didelis žingsnis pirmyn. Mes visiškai, iš pat pagrindų pakeitėme „Volvo“ vairavimo koncepciją, norėdami perteikti jo tikslumo jauseną, apimančią tiek automobilio kontrolę, tiek patogumą“, – sako „Volvo Car Group“ vyresnysis viceprezidentas tyrimams ir plėtrai dr. Peteris Mertensas.

 

Viešai nuleisti uždangą nuo S90 planuojama Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje (NAIAS) Detroite.

Tikimasi, kas jis Lietuvoje pasirodys 2016 metų vasarą, tačiau užsisakyti naująjį modelį bus galima jau 2016 metų pavasarį.

S90 modelis bus viešai pristatytas 2016 metų sausio mėn. vyksiančioje Detroito automobilių parodoje.

Taip pat kviečiame šį vakarą, 19:30 val. prisijungti prie tiesioginės
transliacijos, kurios metu tiesiogiai iš Geteborgo bus galima pamatyti
kiekvieną detalę naujojo VOLVO S90 iš labai arti! Nuoroda į tiesioginę
transliaciją: Tiesioginė Volvo S90 transliacija

Leave a Reply