Ultimate magazine theme for WordPress.

Vilniui prisistatys draugiškieji gatvės robotai

469

Kviečiame pasitikti draugiškus Estijos startuolio „Starship Technologies“ gatvės robotus, kurie sekmadienį trumpam užsuks į Vilnių.
Savarankiškai miestų gatvėmis judantys robotai, sukurti greitai ir saugiai pristatyti prekes iki 5 km spinduliu, yra naujasis „Skype“ kūrėjų „Starship Technologies“ projektas. Prognozuojama, kad šie robotai ilgainiui sukels tikrą perversmą prekių pristatymo rinkoje.
Vos prieš keletą dienų – rugsėjo 7-ąją Štutgarte (Vokietija) „Starship Technologies“ paskelbė apie partnerystės pradžią su „Mercedes-Benz Vans“. Bendradarbiaujant su automobilių pramonės milžinu bus sukurta pirma pasaulyje transportavimo sistema „Robovan“ su integruotais autobusiukais, kurie bus specialiai pritaikyti greitai nugabenti robotus reikiamu maršrutu, kad šie galėtų efektyviai pristatyti prekes kaimynystėje.
Robotų prisistatymas Vilniui bus „Starship Technologies“ turo po Europą dalis: iki šiol draugiškieji robotai jau nuvažiavo daugiau nei 12 tūkst. km, aplankė 12 šalių ir 47 miestus, o jų pamatyti atėjusių žmonių skaičius jau perkopė 1,2 mln.
Pamatykite ir jūs pirmieji tai, apie ką jau kalba visas pasaulis!

Leave A Reply

Your email address will not be published.