Ultimate magazine theme for WordPress.

Verslo idėja: apjungs vežėjus ir užsakovus visoje Europoje

308

siuntiniai

Panevėžietis Andrius Užusienis sukūręs sistemą, padedančią užsakovams surasti patikimus vežėjus, įsitikinęs, jog greitu laiku šią įdėją pavyks įtvirtinti  ir užsienio rinkose. Mintis sukurti interneto platformą  skirtą siuntų ir krovinių transportavimui kilo gyvenant emigracijoje. Andrius pasakoja, jog verslo modelis galvoje ėmė suktis pradėjus ieškoti patikimų vežėjų.

„Ieškodamas pastebėjau, kad gerus, patikimus vežėjus klientai „gaudo“ socialinių tinklų puslapiuose, skelbimų portaluose arba perduoda informaciją iš lūpų į lūpas. Vienos vietos, kuri vienytų paslaugos teikėjus ir jų klientus tiesiog nėra. Pagalvojau, kad  užpildžius šią nišą naudos bus visiems – tiek vežėjams, tiek ir užsakovams. Tuo pačiu, sukūrę šią sistemą, prisidėtume prie bendro tikslo – skatintume smulkųjį verslą savo gimtojoje žemėje“, – šypsojosi į Lietuvą  su šeima sugrįžęs gyventi Andrius.

Lietuvoje nauja platforma www.siuntinukas.lt   startavo prieš keletą savaičių. Per keletą artimiausių mėnesių analogiška sistema turėtų pradėti veikti ir kitose Europos šalyse:  Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje.

Viskas – vienoje vietoje

„Siuntinukas.lt platforma yra daugiafunkcis produktas, skirtas vežėjams ir šių paslaugų ieškantiems užsakovams. Vežėjai platformoje skelbia savo paslaugas, terminus ir kainas, o užsakovai turi galimybę pasirinkti paslaugos teikėją. Svarbu yra tai, jog sandorį galima sudaryti taupant laiką, neišeinant iš namų – tiesiog pateikiant visą informaciją internetiniame puslapyje, ir apmokant už  siuntos pristatymą, kuomet darbas yra atliktas. Sistemos pagalba galima stebėti siuntos kelionę, bet kuriuo metu matyti kur yra krovinys ir kada jis pasieks galutinį kelionės tikslą“, – pasakoja platformos įkūrėjas Andrius.

Vežėjus su užsakovais sujungianti sistema yra automatizuota, skaidri ir efektyvi, tikina A. Užsusienis. Paslauga galima naudotis ne tik prisijungus prie  plaftormos kompiuteryje, bet ir įdiegus  programėlę į  mobilųjį  telefoną.

Sistema aptarnauja komercinus krovinius, transporto įmones, bei privačius užsakovus ir vežėjus, sujungdama  visus – nuo krovinių brokerių, privačių siuntėjų iki didelių įmonių. Naujoji platforma turi integruotą įvertinimo sistemą, kuri užtikrina aukštus pervežimo standartus ir geriausias kainas.

Patogu naudotis

Norint surasti vežėją reikia prisiregistruoti prie sistemos, patvirtinti savo duomenis ir pateikti užsakymą – išsirinkti vežėjo paslaugą už tinkamą kainą ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Užsakius paslaugą atsiskaityti galima neišėjus iš namų: banko pavedimu, kortele, su PayPal pagalba arba sumokėti vežėjui tiesiogiai.

Ta pati procedūra yra taikoma ir savo paslaugas platformoje skelbiantiems vežėjams. Platformos įkūrėjo teigimu, visi vežėjai yra patikrinti ne tik telefonu, el. paštu, bet ir kitais verifikacijos metodais, kuriuos užsakovas gali matyti peržiūrėdamas pasiūlymus.  Platformoje galima matyti vežėjų paslaugų įvertinimus,   užsakovų komentarus.

„Kiekvienas pasiūlymas sudarytas iš kainos, užsakymo terminų, apmokėjimo būdų, ir kitos svarbios informacijos. Surasti vežėją  platformoje galima  ir su interaktyvaus sistemos žemėlapio pagalba arba filtruojant per paieškos sistemą, kurioje pamatysite  ir kaip kiti klientai įvertino vežėją. Užsiregistravęs sistemoje vežėjas gali gauti užsakymus el. paštu, telefonu, SMS žinute. Patogu ir tai, kad vežėjų įmonės vadovas sistemos pagalba gali skirstyti darbus savo darbuotojams, planuoti atstumus ir optimaliausią maršrutą“, – privalumus vardijo siuntinukas.lt platformos įkūrėjas A. Užusienis.

Sistemos dėka, krovinio kelionę siuntėjas gali sekti, stebėti ir pakeisti pristatymo informaciją bet kuriuo metu prisijungęs prie savo paskyros. Siunčiantis krovinį asmuo gali nurodyti siuntos numerį gavėjui, ir jis bus informuotas apie krovinio būklę ir vietą. Sumokėti už  atliktą paslaugą  galima keliais būdais – pervedant visą arba tik pusė sumos į depozitinę platformos sąskaitą,  arba atsiskaitant su vairuotoju iškart. Simbolinis administracinis mokestis yra išskaičiuojamas iš vežėjo, kuomet užduotis jau yra atlikta.

„ Kam mokėti iš anksto, jei dar neturi darbo? Dėl to, mokestis išskaičiuojamas tik atlikus  užduotį“, – paaiškina A. Užusienis.

Dėmesys ekologijai ir vežėjų skatinimo sistema

Platformos įkūrėjai dėmesį skiria ir  taršos mažinimui. Sistema skatina, vadinamąjį, žaliąjį transportavimo būdą, tai yra, kad užsakovui nereikia  važiuoti iki vežėjo tam , kad pristatytų siuntą, tai gali padaryti pro šalį važiuojantis vežėjas,  o vežėjams siuntas ir krovinius rekomenduojama paimti tiesiog iš paties kliento.

„Ekonomiškai vairuojant automobilis sunaudoja net 2 litrais mažiau degalų nei vairuojant įprastu būdu. Ekonomiškas vairavimas – didžiulis prioritetas didelius automobilių parkus turinčiuose versluose, todėl tokiose įmonėse yra gerbiami ir branginami vairuotojai, laiku ir su nedidelėmis degalų sąnaudomis pristatantys krovinį užsakovui. Lietuvoje vis daugiau įmonių ieško inovatyvių būdų tausoti aplinką, renkasi ekonomišką, ekologišką ir saugų vairavimo būdą ir taip ne tik sutaupo, bet ir mažina savo CO2 pėdsaką.Mes prisidedame prie šios iniciatyvos“, – teigia A. Užusienis.

Prisijungti prie www.siuntinukas. lt platformos, anot pokalbininko, vežėjams naudinga dar ir dėl to, kad už kokybiškai ir profesionaliai atliktas užduotis, platformoje pasiekus profesionalių vežėjų – PRO lygį,  jie bus skatinami nuolaidomis kurui, išskirtinėmis draudimo salygomis ir kainomis ir t.t.

Planuoja plėtrą

Šiuo metu www.siuntinukas.lt sistema veikia tik Lietuvoje. Tikimąsi, jog iki metų pabaigos prie sistemos prisiregistruos iki 1500 vežėjų.

Per artimiausius mėnesius analogiškos platformos turėtų pradėti veikti ir Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje.

1 Comment
  1. Indre says

    Ideja labai gera, taciau, tai kartu ir terpe veikti sukciams. Zinoma, individualus vezejai yra pigiau nei siuntu kompanijos, taciau, garantijos gauti siunta, naudojantis kurjeriais yra didesnes. Daznai darau siuntas Kaunas-Dublinas, nors ir yra galimybe lengvai susirasti privaciu vezeju, renkuosi dideles kompanijas.

Leave A Reply

Your email address will not be published.