Ultimate magazine theme for WordPress.

EKSPERIMENTAS: Ar jaunuoliai pargabens kruizinį laivą iš Olandijos į Maltą?

364

www.vezejugidas.lt

LAIVAS bus pervežtas iš Olandijos į Maltą

Socialinis eksperimentas: pirmą kartą Lietuvoje jaunuoliai patys pargabens kruizinį laivą iš Olandijos į Maltą

Šiandien, gegužės 20 d., prasidėjo socialinis eksperimentas, kurio tikslas – pargabenti kruizinį laivą ant priekabos keliais ir jūra iš Olandijos į Maltą. Penkias dienas truksiantis realybės šou „Mes parvešim kruizinį laivą į Maltą“ neturi analogų – jaunuoliai ryžosi šiam eksperimentui po to, kai Lietuvos logistikos kompanijos atsisakė tai daryti.

Keturių jaunuolių komanda – poilsismaltoje.lt įkūrėjas Mindaugas Statkus, žurnalistė Žydrė Dargužytė, latvis Timuras ir kapitonas Alanas iš Didžiosios Britanijos, ryžosi socialiniam eksperimentui per kelias dienas įveikti tūktančius kilometrų keliais ir taip pat jūra bei pargabenti laivą į Maltą.

Projekto iniciatorių laukia iššūkiai Olandijoje, Vokietijoje, Pietų Italijoje, Sicilijoje ir, žinoma, šėlstančioje Viduržemio jūroje.

Iniciatyva gimė atsitiktinai – trys iš projekte dalyvaujančių žmonių vienas kitą susitiko pirmą kartą. Kartu jie turės saugiai įveikti visą maršrutą per planuojamą laiką.

Mindaugas Statkus
Mindaugas Statkus

TIKRAS IŠLIKIMAS! APIE TAI KOMUNIKUOSIME!

Žydrė Dargužytė
Žydrė Dargužytė
4 Comments
 1. Projekto iniciatoriai says

  Dėkui už komentarą, gerbiamas Rimai, bet kreipiamės į LABAI DAUG kompanijų – niekas nesiėmė. GAILA dar tada nepažinojome Jūsų 🙂

 2. Rimas says

  Noreciau siek tiek apginti Lietuvos logistikos kompanijas. Tikrai netiesa, kad jos atsisake nuvezti toki laiva tokiu marsrutu. Tiesiog reikia zinoti kam pasiulyti…Marsrutas elementarus ir krovinys taip pat. Desimtis tokiu kroviniu esame perveze po visa pasauli ir ne vieno krovinio, net paties egzotiskiausio nesame atsisake. Vezeme i daug egzotiskesnes valstybes uz Malta, tokias kaip Koreja,Sirija,Izraelis,Islandija,Argentina,Kosovas,Albanija ir t.t. O didiesiems Lietuvos logistikos grandams toks krovinys ir marsrutas isvis butu vieni juokai.
  Taip, kad nezeminkit nepelnytai Lietuvos logistu – jie tikrai dirba lyginant su Europos kitu saliu logistais puikiai.

 3. admin says

  „Šiame socialiniame eksperimente nebūčiau atsidūrusi, jei ne mano nuostabus, ne ką mažiau, nei aš pamišęs bičiulis, taip pat keliautojas ir Poilsismaltoje.lt įkūrėjas Mindaugas Statkus. Jis vieną dieną sugalvojo nusipirkti laivą savo veiklai Maltoje: kad lietuvių turistams galėtų aprodyti pačias nuostabiausias salos vietas iš jūros, taip pat kad galėtų organizuoti vakarėlius laive savo draugams ir bičiuliams“, – pasakojo Ž.Dargužytė. Šaltinis: 15min.lt

 4. d says

  tai o kodel Lietuvos kompanijos? Juk tam yra Olandijos kompanijos, lietuviams neapsimoka

Leave A Reply

Your email address will not be published.