Ultimate magazine theme for WordPress.

Startuoja visų kurjerių siuntų paieškos sistema

322

siuntosUAB „Technologijų era“, pirmoji Letuvoje sukūrusi siuntų siuntimo platformą internete, žengia dar vieną žingsnį, gerindamą paslaugos kokybę, ir pristato visų siuntų sekimui tinkamą „Siuntupaieska.lt“ svetainę.

Siuntų siuntimo rinkoje nuo 2011 m. veikianti kompanija nuolatos ieško galimybių, kaip pagerinti savo paslaugas, o idėją sukurti šią svetainę pasiūlė patys klientai.

„Siuntų siuntimo sferoje dirbame jau daugiau nei 5 metus. Kasmet išsiunčiame virš 14,5 tūkst. siuntų. Matome, kaip išsiplėtė siuntų rinka. Anksčiau siuntos buvo siunčiamos į D. Britaniją, Norvegiją, Vokietiją ir JAV. Dabar net 5% siuntų keliauja į Azijos šalis. Norėdami teikti kokybiškas paslaugas, nuolatos bendraujame su savo klientais, kurie mums ir atskleidė, kad, pavyzdžiui, užsisakydami prekes el. parduotuvėse, ar laukdami siuntinių iš draugų, jie ne visada žino, kas jiems pristatys prekes, kur ieškoti informacijos apie siuntos buvimo vietą. Turėdami tik siuntos sekimo numerį, jie susiduria su sunkumais sekant siuntą, tai jiems sukelia papildomą nereikalingą stresą. Atsižvelgę į žmonių išsakytus prašymus, nusprendėme sukurti svetainę, kurioje galima stebėti siuntos kelią nepriklausomai nuo to, kurio kurjerio paslaugomis naudojamasi“, – sako „Siuskpigiau.lt“ vadovas Mindaugas Šilkūnas.

Siuntų brokerio teigimu, svetaine naudotis yra labai paprasta, o tai daryti galės visi, nesvarbu, kokio kurjerio paslaugomis naudojasi.

„Svetainė yra visiškai nemokama, o joje bus galima sekti visas siuntas, nesvarbu, ar naudojatės Lietuvos pašto, „DHL“, „TNT“, „Venipak“ ar kitų kurjerių paslaugomis. Reikia tik turėti siuntos sekimo numerį, kurį privalo išduoti kiekvienas kurjeris, jį įvesti į paieškos laukelį. Po kelių sekundžių gausite visą informaciją apie savo siuntą: iš kur/į kur ji siunčiama, per kokias šalis keliauja, kada ir kur siunta buvo paimta. Jei siunčiate už Europos Sąjungos ribų, matysite muitinimo procedūrų kelią“, – svetainę pristato M. Šilkūnas.

Norint stebėti siuntas „Siuntupaieska.lt“ svetainėje, vartotojas neprivalės pildyti jokių registracijos formų.

3 Comments
  1. Povilas says

    Nemokamai sekti siuntas galima ir cia https://www.siuskpigiau.lt/irankiai/siuntu-paieska

  2. Sergej says

    Sveikinu 🙂

  3. Antanas says

    sveikinimai!

Leave A Reply

Your email address will not be published.