Ultimate magazine theme for WordPress.

Rugsėjį vezejugidas.lt aplankė per 40 tūkst. lankytojų

87

www.vezejugidas.lt

Aštuonis mėnesius rinkoje gyvuojantis projektas www.vezejugidas.lt šių metų rugsėjį viršijo jo kūrėjų lūkesčius.

„Norime pasidžiaugti, kad prasidėjus naujam sezonui, sulaukėme rekordinio lankytojų skaičiaus per visą tinklalapio gyvavimo istoriją. Rugsėjį mus aplankė per 40 tūkst. unikalių lankytojų. Jei lygintume šias tendencijas su vasaros laikotarpiu, tai pastebėtume, jog tinklalapio lankytojų skaičius per mėnesį išaugo kone perpus. Tam įtakos, žinoma, turėjo sezoniškumas, juk vasara daugumai logistikos specialistų – nepernelyg aktyvus darbymetis, tad natūralu, jog grįžę po atostogų vežėjai, ekspeditoriai, sandėlių operatoriai ir valdytojai, techninių apžiūrų specialistai įvertino mūsų įdirbį“, – kalba vezejugidas.lt vyriausioji redaktorė Žydrė Dargužytė.

Naująjį sezoną keitėsi ne tik tinklalapio lankomumo tendencijos, bet ir gausėjo vezejugidas.lt komanda – prie jos prisijungė reklamos pardavimų vadovas Rokas Lukšas bei kalbos redaktorė Skaistė Rubinskaitė.

„Rinkos tendencijos pačios diktuoja pokyčius, prie kurių stengiamės prisitaikyti ir siūlome mūsų skaitytojams ne tik kasdieninę informacijos „porciją“, bet ir naujų projektų. Neseniai startavo grupinių apsipirkimų sistema www.pinigidas.lt. Nusprendėme ieškoti kur kas platesnių bendradarbiavimo su verslo partneriais galimybių – jų prekėms ir paslaugoms siūlome išgrynintą auditoriją – tą, kuriai tikrai reikia vienokių ar kitokių paslaugų. Pinigidas.lt idėja kilo išsiaiškinus konkrečius rinkos dalyvių poreikius. Tarkime, logistikos ir transporto paslaugas teikiančių įmonių atstovai pabrėžia, jog jiems pardavinėti savo prekes ar paslaugas Lietuvos grupinių pardavimų svetainėse retai kada apsimoka, nes pagrindinė tokių puslapių auditorija paprasčiausiai ieško greitam vartojimui skirtų paslaugų ar prekių“, – pasakoja projekto pinigidas.lt idėjos autorė Žydrė Dargužytė.

Anot jos, išrankiam šių dienų prekių ar paslaugų pardavėjui jau nebepakanka dėmesio jo prekėms, greitos reakcijos, nuolatinio atsinaujinimo, norint sėkmingai konkuruoti grupinių pardavimų rinkoje, būtina kurti pridėtinę vertę – kliento „parduodu“ turi eiti koja kojon su „gaunu dar kažką“. „Ką pasiūlyti – kūrybos, darbo ir rinkos pulso pajautos vaisius“, – apibendrina Ž. Dargužytė.

Greitu laiku rinkai vezejugidas.lt kartu su partneriais pristatys dar vieną GRANDIOZINĮ projektą, kuris padės mažinti logistikos specialistų sąnaudas.

Vezejugidas.lt dėkoja skaitytojams ir patneriams!

Kas sudaro SEO paslaugas? 

2 Comments
  1. admin says

    Ačiū! būtinai!!!

  2. SEO says

    Sveikinimai redagcijai!

    Nuoširdžiai stengiamės, kad jus pamatytų ir išgirstų! Nevenkite aštrių temų ir stenkitės pateikti bent dvi nuomones, kad vystytųsi plati diskusija.

    Sekmės!

Leave A Reply

Your email address will not be published.