„Renault“sudarė partnerystę su „Waze“ siekdama pagerinti vairuotojų patirtį

Paryžius, 2016 m. rugsėjo 29 d. –„Renault“ šiandien paskelbė apie bendradarbiavimą su „Waze“. Tai nemokama, realiu laiku, sutelktinių išteklių pagrindu veikianti („crowdsourced“) eismo ir navigacijos programėlė, kurios dėka bus teikiami geresni važiavimo ir navigacijos sprendimai „Renault“ automobilių naudotojams, įskaitant geriausiai Europoje parduodamą elektrinį automobilį ZOE.

„Waze“ savo demonstracinę versiją „Waze for Android Auto“ pristatys išskirtinai kartu su „Renault“ didžiausioje šią savaitę atsidarančioje pasaulio automobilių parodoje „Paris Motor Show“. „Waze for Android Auto“ bus pradėta platinti 2017 m. pradžioje kartu su „Renault“, turinčiuose su „Android Auto“ suderinamas„R-Link“ir „R-Link 2“sistemas. Ši iniciatyva su„Waze“ pabrėžia „Renault“ siekį palengvinti vairuotojo gyvenimą padarant jų keliones saugesnes, malonesnes ir geriau apgalvotas.

„Renault“ yra įsipareigojusi palengvinti gyvenimą automobilio viduje ir mums malonu bendradarbiauti su„Waze“, kuri sujungia mūsų automobilių vairuotojus su nemokama ir populiaria navigacijos programėle ir suteikia jiems daugiau pasirinkimo galimybių”, – pasakė Benoit Joly, vyresnysis pardavimų ir rinkodaros vadovas„Renault“ grupės jungtinių automobilių ir mobilumo paslaugų skyriuje.

Jerome Marty, „Waze“ reklamos skyriaus vadovas Prancūzijai pasakė:„Waze“,didžiausios pasaulio vairuotojų bendruomenės kuriamos navigacijos programėlės misija yra padėti vairuotojams geriau pažinti kelius. Žinodami, kad„Renault“ veržiasi į naują teritoriją populiarindama elektrinius automobilius, labai svarbu, kad mes galėtume padėti savo bendriems klientams įkrovimo stotis rasti taip pat lengvai, kaip ir degalines. Mes abu siekiame važiavimą paversti malonia bei lengva patirtimi irieškosime ir kitų bendradarbiavimo krypčiųįskaitant „Waze for Android Auto“.

Leave a Reply