Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis. Vezejugidas.lt naujienos – kas rytą jūsų elektroniniame pašte

55

www.vezejugidas.lt

Mieli vežėjai,

sveikinamės su Jumis savo tinklalapio mėnesio gimtadienio išvakarėse. Gausybės darbų apsuptyje net nepastebėjome, kaip greitai praėjo laikas dirbant dėl Jūsų  – o jau tiek daug nuveikta (bet apie tai –  kiek vėliau).

Šiandien kreipiamės į Jūs norėdami priminti, kad jūs galite užsiprenumeruoti mūsų naujienas, kurios kas rytą atkeliaus į Jūsų e. paštą. Kaip tai padaryti?

Tinklalapio dešiniajame šone (virš apklausos) yra meniu punktas SUBSCRIBE (liet. užsisakyti). Jums tereikia paspausti pelės klavišą ant šio žodžio ir tuomet pasirinkti meniu punktą el. paštas. Tuomet spaudžiate pelės klavišą ant meniu punkto FeedBlitz, į atsiradusį baltą laukelį įrašote savo e. pašto adresą ir surinkę apsaugos kodą (prašomą), spaudžiate SUBSCRIBE ME!

Ir viskas – jūs esate su mumis, mes esame su Jumis!

Be to, kas rytą mūsų projektų vadovas siunčia Jums aktualiausias žinias naujienlaiškio pavidalu. Dėkojame, kad skaitote, o jei norite jų atsisakyti, primename, kad tereikia atsakyti į mūsų siųstą laišką, įrašius žodžių junginį „Atsisakau gauti naujienlaiškį“.

Taip pat norėtume jūsų paprašyti, atsiųsti savo trumpų atsiliepimų apie mūsų darbą tinklalapyje adresu redakcija@vezejugidas.lt . Jais mėnesio gimtadienio proga dalinsimės su skaitytojais.

Pagarbiai

vezejugidas.lt redakcija

Žydrė, Aurimas, Renatas, Austėja

1 Comment
  1. Jonas Rascikas says

    Sveikinimai komandai ir didziuojames, kad pagaliau atsirado toks kanalas, kur gali bet kada paskambint ir bet kokiu klausikmu pasitart, Zydre – ir toliua taip, o su Aurimu ir kitais komandos nariais tikimes susipazinti geitu laiku

Leave A Reply

Your email address will not be published.