Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis: vasario 29 d. prasideda metus truksiantis projektas su esamais ir būsimaisiais transporto sektoriaus profesionalais!

105

Sveiki,  mieli vezejugidas.lt skaitytojai,

skubame pranešti, kad jau vasario 29 d. (trečiadienį) startuoja unikalus ir pirmasis Lietuvoje  renginys – metus truksiantys boulingo turnyrai, kuriuose dalyvaus 15 preciziškai atrinktų transporto studijas pasirinkusių studentų ir ekspedicinės bendrovės „Apiba Logistics“ vadovai ir darbuotojai.  Studentams taip pat bus rengiamos nemokamos logistikos pamokos.

Renginio esmė – mokslo ir verslo atstovų bendradarbiavimas. Pagal iki šiol Lietuvoje nusistovėjusią praktiką įprasta, kad darbdaviai nori susirasti darbuotoją gebantį iškart patenkinti jų lūkesčius – turintį patirties, galintį nuo pirmos dienos uždirbti pinigų įmonei.

Mūsų partneriai – „Abipa Logistics“ –  išdrįso sulaužyti šį stereotipą ir garsiai pareiškė – „Išmokyk ekspeditorių pats“.

Tai ne tik skambus šūkis, bet ir pagrindinis renginio vinis bei projekto moto. Įmonė, vykdanti sparčią plėtrą Europoje bei Azijoje, po susitikimų boulingo aikštelėje, jaunus žmones, neturinčius patirties transporto sektoriuje, mokys ekspedicijos subtilybių,  o paskui pasiūlys galimybę darbuotis jų bendrovėje.

„Tai – šiuolaikiškas ir tradicinę Lietuvoje įprastą praktiką kvestionuojantis žingsnis. Didžiuojamės galėdami dirbti su tokiais logistikos specialistais, kuriems rūpi ne tik savas verslas, bet ir jaunas žmogus – inovatyvaus verslo ir valstybės ateitis“, – dėsto VšĮ „Vežėjų gidas“ direktorius Aurimas Špokas.

A.Špokas džiaugiasi, kad šis projektas sulaukė itin didelio studentų susidomėjimo. „Mėnesį vykdėme atrankas, kurių metu teko apsilankyti aukštojo mokslo institucijose, daug bendravome su studentais telefonu ir e. paštu. Nustebino tai, kad tiek daug studentų moka rusų kalbą, kurios mokėjimas, beje, buvo vienas iš pagrindinių atrankos kriterijų. Mat mūsų partnerių nemaža rinkos dalis – rusakalbėse valstybėse“, – dėsto A. Špokas.

Projekto dalyviai turės galimybę ne tik susipažinti su „Abipa Logistics“ atstovais, bet ir tobulinti savo žinias bei įgūdžius praktiškai. Bus rengiamos logistikos pamokos, kurių metu savo patirtimi dalinsis įmonės darbuotojai ir vadovai.

Jau pirmadienį tinklalapyje vezejugidas.lt bus skelbiamas metus truksiančio projekto dalyvių sąrašas.

Projekto partneris – „Abipa Logistics“, renginį organizuoja informacinis transporto tinklalapis vezejugidas.lt, projekto draugas – jaunimui skirta informacinė svetainė jaunimogidas.lt.

Pagarbiai

vezejugidas.lt partnerė

Žydrė Dargužytė

3 Comments
  1. Bardisius says

    Nu sakes-cia kieciausias transporto tinklapis ir profesionaliausias,kiek esu apie tai skaites.Sveikinimai ir respekt!!!

  2. Gedas says

    Galetu atsirasti dar ir vairuotojus taip ruosiancios imones, nes ir ju bus greit masinis trukumas, o be patirties kazkodel mazai kas nori priimti 🙂

  3. Urtas says

    Sveikinimai ABIPAI ir vezejugidas.lt – kazkas naujo logistikos padangej!

Leave A Reply

Your email address will not be published.