Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis. Kodėl cargonews.lt nepanoro išgirsti vezejugidas.lt klausimų videokonferencijos metu?

2 295

www.vezejugidas.lt 

Kodėl transporto žiniasklaidoje nėra spaudos laisvės? Kodėl vengiama išgirsti nepatogių klausimų? Ir kodėl gali klausti tik tie, kurie galbūt niekada neišdrįstų užduoti „nepatogų“ klausimą? Tokios mintys ateina į galvą po neseniai įvykusios cargonews.lt videokonferencijos, kurioje dalyvavo vakar teismą dėl revizijos komisijos „išlaisvinimo“ pralaimėjęs UAB „Luvel Transportas“ vadovas Kęstutis Sadauskas ir „Linavos“ revizijos komisijos pirmininkas, UAB „Transekspedicija“ vadovas. 

Kadangi jau penkerius metus gilinuosi į transporto rinkos aktualijas, pasitaikius progai – tiesioginei videokonferencijai – nutariau užduoti man rūpimų klausimų. Organizatoriai prieš konferenciją skelbė, kad tai gali būti padaryta dviem būdais – elektroniniu paštu arba tiesiogiai per „Skype“ programą. Mėgstu būti operatyvi, todėl nutariau pasinaudoti antrąja galimybe – klausti per „Skype“. 11 val. (prieš pat prasidedant videokonferencijai), išsiunčiau kvietimą nurodytu vardu, kad jį patvirtintų.

Deja, patvirtinimo nesulaukiau, taigi ir klausti negalėjau. Kad sutaupyčiau laiko, iškart parašiau klausimą, tikėdamasi, kad organizatoriai vis dėlto patvirtins mano kvietimą ir gavę klausimą užduos jį tiesioginio eterio metu. Bet kur tau! Šiuolaikines technologijas valdantys asmenys ne tik, kad nesugebėjo patvirtinti mano kvietimo, bet ir nepamatė (mano galva, nepanoro pamatyti klausimo).

Kam tuomet klaidinate videokonferencijos klausytojus, gerbiamoji cargonews.lt komanda? Kam sudarote įvaizdį, kad klausti gali visi ir kad čia bus išgirsta visų nuomonė. Jums užteko pamatyti kvietime Žydrės Dargužytės inicialus ir Jūs tikėtina supratote, kad gali būti užduota „nepatogių“, bet aiškaus atsakymo reikalaujančių klausimų.

Keista ir tai, kad šįkart organizatoriai nesuteikė teisės klausytojams užduoti klausimus telefonu tiesioginio eterio metu. Kam tada reikalinga tiesioginė videokonferencija jei iki jos neįmanoma prisibelsti?

Tiek to, juk visiems jau seniai tapo aišku, kas yra kas – kur yra NEPRIKLAUSOMA ir kur yra galimai ŠALIŠKA žiniasklaida.

Sėkmės darbuose! Ir tegyvuoja laisva žiniasklaida!

Penktadienio mintis norėčiau baigti Italijoje man dėsčiusio profesoriaus, ilgamečio žurnalisto Minardi mintimi: „Konstruktyvumas, operatyvumas ir atvirumas yra žurnalisto draugas. Jei nuo kažko slepiesi, jei kažko bijai, jei bandai kažką nuo kažko apsaugoti – esi miręs jau šiandien, o ne būsi miręs rytoj“.

Pagarbiai

vezejugidas.lt vyriausioji redaktorė

Žydrė Dargužytė

10 Comments
 1. yeezy boost 350 says

  I wish to get across my admiration for your kindness in support of people who must have guidance on the subject. Your personal commitment to passing the message all through appeared to be extraordinarily informative and has continually helped ladies like me to achieve their desired goals. Your interesting information can mean much to me and even more to my colleagues. Thanks a ton; from each one of us.

 2. I really wanted to compose a small remark to be able to thank you for those unique points you are posting here. My long internet look up has finally been honored with sensible facts to go over with my visitors. I ‘d believe that many of us readers actually are unequivocally endowed to exist in a decent place with many lovely people with insightful guidelines. I feel very lucky to have used the webpage and look forward to so many more amazing times reading here. Thanks a lot once more for all the details.

 3. Tadas says

  Mano nuomone,ir gerai,kad daugiau nebuvo užduota jokių klausimų,nes p.Pelėda kalbėjo tokiu tyliu balsu,kad nebuvo galima nieko suprasti.Tai ne vadovas,o prasikaltęs“berniūkštis“,kuris visą laiką žiūri kažkur į apačią ir kažką veblena sau po nosimi.Ir kiek galima „užsiciklinti“ant tos balsadėžės,kai vežėjams yra tiek neišspręstų rūpesčių su rusų leidimais.

  1. valdas says

   Tadai – pilani pritariu tamstos mintims!

 4. Žmogus says

  Gerbiamieji,

  Panašu, kad http://www.cargonews.lt prastai organizavo minėtą telekonferenciją, įdomu, kokios to priežastys – žmogiškasis faktorius ar techninės priežastys? Manau, verta paprašyti to interneto portalo atsakyti į pateiktus jiems jūsų priekaištus, o jei nenorės atsakyti arba neatsakys, tai reiškia, kad tas interneto portalas galimai yra prastas.
  Pagarbiai.

 5. __________ says

  o vat pas mane kabo ir dabar 8 kvietimai skype draugauti, ir kol as ju nepridedu i kontaktus man parasyti negali, o kadangi neateina joks signalas, kad prasosi kazkas i kontaktus tai buna kad zmogu pamatu tik po savaites besiprasanti i kontaktus.

 6. jaunius says

  atsakysiu i klausimus, as viska stebejau, nes klausiau nuo pat pradziu, sitas atsirado tik pabaigoj konferencijos – arba telefonu 868508240. KAM ZIURKIAUT?

 7. Jonikas K. says

  as irgi norejau paskambinti, bet numerio nebuvo!!!!!!!! Gal jie veliau idejo, o pries tai buvo pamirse? Bet kaip toki dalyka gali pamirst…nevykus konferencija…

 8. Susirūpinęs says

  Tikiu, kad tai tiesa, o jeigu tai tiesa kuo tikiu – tuomet darosi įdomu kas ir kodėl žaidžia slėpynes?

 9. Sigitas says

  Manau, kad cargonews.lt komanda pasielgė labai nekorektiškai. Toks jų poelgis yra netoleruotinas ir nepriimtinas.
  Tai kiekvieno komandos nario sąžinės bei padorumo reikalas.

  Pagarbiai

Leave A Reply

Your email address will not be published.