Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis. Esame Jums, nes atsiradome dėl Jūsų

125

Sveiki, mieli vezejugidas.lt skaitytojai,

praėjus lygiai savaitei nuo mūsų tinklalapio starto vasario 2 d.  esame nustebinti jo rezultatais – sulaukėme per 2000 lankytojų. Anaiptol nelaikome to debiutantų sėkme – ir aš, ir kolegos ne pirmus metus darbuojamės žurnalistikos arimuose.

Vis dėlto drįstu pastebėti, kad ilgai gyvenęs ir dirbęs ne Lietuvoje, jau turėjau progos nustebti žiniasklaidos ir viešųjų ryšių atstovų darbo metodais. Kartu su kolegomis tinklalapyje stengiamės plėtoti vežėjams aktualias temas – pradedant nuo situacijos tarptautinėje gabenimų rinkoje ir baigiant reikalais Lietuvos vežėjų asociacijoje „Linava“.

Kadangi pats jau ne pirmus metus stebiu ir analizuoju situaciją logistikos padangėje ir esu pratęs prie Didžiosios Britanijos leidinių žurnalistų darbo stiliaus ir metodų, sklaidydamas transporto tinklalapius ir leidinius Lietuvoje, pasigedau nešališkos minties.

Grįžęs į Lietuvą po  kone dešimtmečio praleisto užsienyje, nutariau imtis kažko naudingo Lietuvai. Transporto sektorius Lietuvai sukuria kone 13 proc. BVP. Kodėl jo atstovai negali turėti žiniasklaidos kanalo, kuris atviras visiems – čia nėra „pozicijos“ ir „opozicijos“, čia girdima kiekvieno nuomonė ir idėja, be to, čia logistikos rinkos dalyviai neskirstomi į didelius ir mažus, reikšmingus ir „mažasvorius“.

Kartais vienas pokalbis žmogaus gyvenime keičia labai daug – mano investicijai tereikėjo palaikymo. Skambutis kolegei, komunikacijos mokslų magistrei Žydrei Dargužytei, ir išgirstas jos atsakymas, kad ji traukiasi iš redaktorės pareigų viename iš transporto tematiką plėtojančių tinklalapių, paskatino dar greičiau sudėlioti taškus ant „i“. Radę abiems pusėms priimtiną variantą, nutarėme imtis darbų.

Per tris dienas gimė viešoji įstaiga, dar per tris – tinklalapis. Dirbame atsakingai, greitai ir kokybiškai – nenustebkite, jei paskambinsime Jums ir užduosime klausimą, kurio Jūs nesitikite, kad plėtosime temas, kurios kartais kai kuriems rinkos dalyviams yra „nepatogios“. Garantuojame Jums, kad mūsų tinklalapio rėmuose  niekada nebus per ankšta.

Esame tos kartos atstovai, kurie turi teisę, remdamiesi turimais dokumentais, įrašais ir faktais kalbėti apie tai, dėl ko „skauda“ kiekvienam vežėjui. Niekada nesuprasiu viešųjų ryšių specialistų darbo metodų, kai man sėdint šalia, skambinama mano samdomiems žurnalistams ir bandoma juos įtikinti, kad vienokių ar kitokių temų nevertėtų rengti. Kiekvienas leidinio redaktorius geba pats spręsti, apie ką jam kalbėti, o kiekvienas respondentas visada gali atsisakyti teikti informaciją vienu ar kitu klausimu.

Esame Jums, nes atsiradome dėl Jūsų.

 

Pagarbiai

Aurimas Špokas

VšĮ „Vežėjų gidas“ direktorius

 

6 Comments
 1. Bardisius says

  Nu is straipsniu kuriuos perskaiciau ir net is ju komentaru tai tikrai geras,objektyvumo ir nuosirdumo,ispudis.Laikykites ir pagarba..p.s.vezeju gidas pazymetas „top“ 😉

 2. Tundra says

  Jei galima turiu sioki toki pasiulyma.kazkaip labai sudetingai isdestyti straipsniai,tai yra jei atsiranda keletas nauju straipsniu kiti nusikelia i 2,3 ar 10 puslapi ir ju praktiskai nebematyti nors gal but jie yra kai kam aktualus ir idomus.Kai kurie vartotojai suzino apie sita puslapi tik dabar ar suzinos po kiek laiko ir vartyt tuos puslapius vargu ar nores.Zymiai patogiau kad visu straipsniu antrastes butu viename puslapyje aisku iki tam tikro laiko,tai yra gal kiek iprastesniu formatu kaip kad dauguma internetiniu portalu.

 3. redakcija says

  sita informacija ketiname rengti

 4. Rimvydas says

  Redakcija, kur gi naujienu topas, kad konteineriai is tolimuju rytu planuoja brangti net 70%?????

 5. redakcija says

  kaip ir daugeli Lietuvos portalu – pradzioje asmenine investicija, paskui – reklama ir kiti dalykai. Kadangi prie tinklalapio dirbantys zmones uzsiima gyvenime dar ir kitomis veiklomis (turi kitus darbus), tai apmokejimo klausimas nera pagrindinis.

 6. Gita says

  sveiki,o kas apmoka si tiklalapi?

Leave A Reply

Your email address will not be published.