Ultimate magazine theme for WordPress.

Redakcijos žodis. Dirbame ir švenčių dienomis!

263

Mieli vežėjai,

sveikiname Jus vasario 16-osios proga ir linkime gerų darbų savo valstybėje. Juk transporto sektorius sukuria kone 13 proc. BVP.  Esate tie, kurie dirbate dėl šalies ir savo šeimų gerovės.

Norime Jus informuoti, kad mūsų komanda dirba ir valstybinių švenčių dienomis, tad šiandien mūsų tinklalapis nestokos Jums aktualių žinių.

Kviečiame skaityti UAB „Versum“ teisininko Manto Valatkos specialiai vezejugidas.lt parengtą tekstą apie darbuotojų nuomą užsienio įmonėms, taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad kai kuriose Rytų Europos valstybėse kelių būklė dėl gausaus sniego ir ledo yra kritinė. Ypač būkite atidūs tie, kurie šį savaitgalį judėsite Rumunijos link.

Saugaus kelio ir produktyvių darbų!

Pagarbiai

VšĮ „Vežėjų gidas“ direktorius

Aurimas Špokas

11 Comments
 1. cheap insurance says

  I’m quite pleased with the information in this one. TY!

 2. Kanguito says

  This is both street smart and inlenligett.

 3. Admin says

  Dėl gerbiamo komentatoriaus Broniuko komentarų – prašytume rašyti komentarus, susijusius su nagrinėjama tema (Jūs savo komentarą pateikėte prie redakcijos žodžio, o jūsų klausimai nesusiję su tema, todėl redakcija pasilieka sau teisę trinti komentarus, nesusijusius su aptariama tema.

 4. Broniukui says

  Broniau, gal uzteks cia kliedesius savo rasineti? Jei reikia teisinko konsultaciju,tai galit i advokau kontora kreiptis. Isvis ne i tema cia rasot.

 5. Petras says

  tai kokia tada yra tvarka Linavoje, jei darbuotojai patys pasirašo sutartis? Ką veikia prezidentas, generalinis sekretorius? kokie čia kliedesiai?

 6. Broniukas says

  Gerb. Manto Valatkos, kaip teisininko noriu paklausti ar teisėta yra tai:

  1. Įsidarbinti įstaigoje tokioje kaip Linava pasirašius darbo sutartį ne su darbdaviu (adminitracijos vadovu ar prezidentu) bet su kitu revizijos komisijos nariu?

  2. Ar gali Linavoje revizijos komisijos nariai patys nustatyti sau atlyginimų dydį ir įrašyti jį į darbo sutartis?

  3. Ar advokatas bei advokatų kontora gali atstovauti ieškovą bylose prieš Linavą ir tuo pačiu turėti darbo ar paslaugų sutartį su Linava?

  4. Ar advokatas dalyvaves kaip ieškovop atstovas bylose prieš Linavą gali dalyvauti Linavos Teisinių reikalų komiteto darbe ir būti šio komiteto nariu?

  5. Kokios sankcijos gręsia advokatui Advokatų taryboje jei yra nustatomas aukščiau aprašytas jo interesų konfliktas?

 7. petras says

  Mes džiaugiamės Jumis! Jus taip pat su švente.

 8. admin says

  Ačiū Jums, stengsimės nenuvilti.

 9. Rimantas says

  Ačiū už pasveikinimą, su Lietuvai ir lietuviams tokia svarbe švente! Jūs vieninteliai, kuriems rūpi vairuotojų problemos. Ačiū Jums.

 10. admin says

  Ačiū Sauliau, dėkojame už gražius žodžius.

 11. Saulius says

  Šiandien labai reikšminga šventė. Nors prisėjo dirbti, pasistengėme pamiršti visas problemas.
  Labai maloniai nuteikė vežėjams skirtas pasveikinimas. Dar maloniau išgirsti, kad yra ir tokių žmonių, kuriems mes esame įdomūs.

Leave A Reply

Your email address will not be published.