Ultimate magazine theme for WordPress.

Policijos reidas Švenčionių rajone: nustatyta 10 KET pažeidėjų

145

Vakar nuo 11 iki 20 val. Vilniaus apskrityje Švenčionių rajone vyko Policijos departamento ir kitų tarnybų reidas. Policinėje priemonėje dirbo du Policijos departamento, keturi Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai bei vienas Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro kinologas su tarnybiniu šunimi.

Policinės priemonės metu buvo nustatyta 10 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, už kuriuos juos padariusiems asmenims buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.

Du asmenys vairavo transporto priemones neapsidraudę transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, vienas – transporto priemonę, kuriai neatlikta valstybinė techninė apžiūra, vienas – neprisisegęs saugos diržu ir du vairuotojai buvo nubausti už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu pats trumpiausias metų laikas ir anksti temsta, o pėstieji ne visada nešioja atšvaitus, ypatingas dėmesys buvo nukreiptas į pėsčiųjų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, už pėsčiųjų padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus buvo nubausti keturi asmenys.

Reido metu pareigūnai dirbo ne tik Švenčionių mieste, tačiau ir mažesniuose miesteliuose bei kaimuose, kur rečiau užsuka policijos pareigūnai. Priemonės metu buvo patikrintos 183 transporto priemonės. Viešosios tvarkos pažeidimų nenustatyta.

Šaltinis: policija.lt

Leave A Reply

Your email address will not be published.