Ultimate magazine theme for WordPress.

Patikrinę krovinį vietoje pirties muilo muitininkai rado kaljano tabako

620

Antradienį Vilniaus teritorinės muitinės Oro uosto posto pareigūnai patikrino viename iš Vilniaus oro uosto terminalų laikomą pusės tonos svorio krovinį, kuris, deklaruotas kaip pirties muilas, iš tikrųjų pasirodė besąs kaljano rūkymui skirtas tabakas.

Rugsėjo 27 d. Vilniaus oro uosto posto muitininkai, vertindami riziką, patikrino pirmadienio vakarą lėktuvu iš Jungtinių Arabų Emyratų atkeliavusį ir Oro uosto terminalo sandėlyje saugotą krovinį. Pateiktuose dokumentuose buvo nurodyta, kad siuntinyje gabenamas pirties muilas, o praplėšus dėžes pasirodė, kad jose – nedideli rankų plovimo pastos pakeliai. Tačiau atplėšus ir šiuos pakelius, paaiškėjo, kad juose supakuotos visai kitos, akcizais apmokestinamos prekės – kaljano rūkymui skirti tabako gaminiai. 510 kg svorio krovinio vertė – 12 tūkst. eurų.

Dėl įvykio Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.