Organizuojami TIR-EPD seminarai Vilniuje ir Klaipėdoje

Asociacija „Linava“ kartu su Tarptautine kelių sąjunga (IRU) kovo 8 d. Vilniuje ir kovo 10 d. Klaipėdoje organizuoja seminarus tema – „TIR-EPD sistema: praktika, naujos galimybės ir perspektyvos“. Seminaruose dalyvaujantys specialistai iš IRU pristatys ne tik TIR-EPD sistemą, bet taip pat supažindins su naujovėmis ir šios sistemos perspektyvomis, atsakys į dažniausiai iškylančius klausimus.

Išankstinio duomenų apie gabenamus krovinius pateikimo muitinėms TIR-EPD sistema, kuria sėkmingai naudojasi virš 250 Lietuvos vežėjų įmonių, šiuo metu yra vienas pažangiausių ir perspektyviausių IRU portalų. Duomenys, perduodami per šią sistemą, yra priimami ir naudojami 31-os šalies muitinėse. TIR sistemos nariams naudojimąsis šia paslauga yra nemokamas, o tai leidžia mažinti gabenimo kaštus ir patiems vežėjams valdyti siunčiamą informaciją.

Visi asociacijos LINAVA nariai, kurie jau naudojasi šia sistema ir vežėjų įmonės, kurios dar neprisijungė prie TIR-EPD, yra kviečiami dalyvauti šiuose seminaruose. Taip pat prašome vežėjus, kurie naudojasi kitų atsakingų už deklaravimą asmenų paslaugomis, informuoti juos apie šiuos seminarus ir galimybę juose dalyvauti.

Kovo 8 d. seminaras Vilniuje vyks Linavos mokymo centro patalpose (Jankiškių g. 41). Pradžia 10 val.

Kovo 10 d. seminaras Klaipėdoje vyks Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro patalpose (Alyvų g. 10). Pradžia 10 val.

Registruotis galima susisiekus su asociacijos „Linava“ TIR departamento specialistais šiais telefonais – 85 2740274 ir 85 2740280 arba el. paštu heliodoras.giedrys@linava.lt ir vytas.vezelis@linava.lt.

Seminaras nemokamas. Vietų skaičius ribotas.

Kviečiame vežėjus aktyviai dalyvauti.


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/veidas/domains/vezejugidas.lt/public_html/wp-includes/meta.php on line 1189