Ultimate magazine theme for WordPress.

„Omniva“ bendradarbiaus su tarptautine e. sąskaitų platforma „Pagero“

564

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdanti bei e. sąskaitų paslaugas teikianti bendrovė „Omniva“ pasirašė strateginės partnerystės sutartį su pirmaujančia Europoje e. sąskaitų paslaugos teikėja „Pagero“.Naujoji partnerystėleis „Omnivai“, vienai didžiausių e. sąskaitų operatorių Baltijos šalyse,tarptautiniu mastu užtikrinti greitesnį sąskaitų judėjimą tarp pirkėjų ir tiekėjų.

„Omnivai“, kaip e. sąskaitų operatoriui, bendradarbiavimas su „Pagero“ yra strategiškai svarbus žingsnis, suteiksiantis naudos mūsų Baltijos šalių klientams. Nuo šiol sąskaitų siuntėjams ir gavėjams galėsime pasiūlyti tarptautinį pasiekiamumą, kurį užtikrins „Pagero“ e.sąskaitų platforma“, – sprendimą komentuoja „Omniva“ e. sąskaitų padalinio vadovas Sander Aasna.

„Auganti skaitmenizacija reiškia, kad verslas turi būti prieinamas ir globaliajai rinkai, tačiau taip pat gerai turi išmanyti ir vietos rinką. Partnerystė su „Omniva“, užimančia tvirtas pozicijas Baltijos šalyse, mums leis geriau patenkinti ir mūsų pačių klientų poreikius. Matome jų augantį poreikį taip pat ir šiame regione naudotis mūsų e. sąskaitų platforma“, –
kalba „Pagero“ vykdantysis direktorius Toni Pihamaa.

Skaičiuojama, kad Baltijos šalyse, kuriosedar tik pradedamos diegti e. sąskaitų paslaugos, per metus sugeneruojama apie 240 mln. sąskaitų-faktūrų. E. sąskaitų išrašymo srityje kol kas pirmauja mažiausia dydžiu Estija. Čia e. sąskaitos yra įprastos verslas-vartotojui segmente, tačiau verslas-verslui segmente jos tesudaro 10 proc. sąskaitų. Lietuvoje ir Latvijoje kol kas populiaresnės popierinės sąskaitos, tačiau e. sąskaitų daugėja.

Prie e. sąskaitų skaičiaus augimo Baltijos šalyse turėtų prisidėti ir numatomi reguliavimo pokyčiai. Nuo spalio mėnesioLietuvoje veikiančios įmonės sąskaitų faktūrų duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai turės teikti elektroniniu būdu, per i.MAS sistemą. Privalomas sąskaitų teikimas elektroniniu būdu nuo kitų metų taps ir Estijos viešajam sektoriui.

Leave A Reply

Your email address will not be published.