„Nebūk naivus kelyje“ inicijuoja įstatymo pataisą

Atsižvelgiant į pastarųjų metų tragiškus įvykius dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo būdo, sparčiai paplitusį jaunimo neatsargų ir naivų bendravimą socialiniuose tinkluose su nepažįstamais asmenimis, vis populiarėjančią bendrakeleivių paiešką internete bei į tai, kad paskutiniu metu ypatingai padidėjęs mokinių dingstamumas, ir į tai, kad Europoje Lietuva pagal prekyba žmonėmis bei dingusių žmonių skaičių ir yra tarp lyderių, projektas „Nebūk naivus kelyje“, kuris labiausiai rūpinasi, kad mokiniai keliautų atsakingai, LR Vyriausybei pateikė raštą dėl įstatymo pakeitimo, kad mokiniai, kaip ir studentai, turėtų galimybę autobusais po Lietuvą keliauti už pusę bilieto kainos. 
Projekto pirmininko Mindaugo Jonušo teigimu, šis įstatymo pakeitimas turėjo atsirasti jau seniai: „Nuo projekto starto mokinių, su jais dirbančių institucijų bei pačių mokyklų buvome ir esame prašomi pabandyti inicijuoti nuolaidas. Tai iš dalies pavyko padaryti su Mažeikių autobusų parku, kuris savaitgaliais taiko 40 proc. nuolaidą bilietui,  tačiau to nepakanka, nes šio Parko autobusai nepasiekia visos Lietuvos. Galiausiai mūsų pradėta iniciatyva „Tėvų klasės“ kaip tik parodė, kad šiais laikais yra mokyklų, į kurias mokiniai keliauja pavežami, tačiau to niekas nemato ir tai niekam nerūpi! Todėl projekto komanda kartu su mokiniais darys viską, kad šis įstatymo pakeitimas būtų priimtas kuo skubiau ir visam laikui“.


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/veidas/domains/vezejugidas.lt/public_html/wp-includes/meta.php on line 1189