Ultimate magazine theme for WordPress.

Lietuvos verslo pristatymo renginys

118

www.vezejugidas.lt

Informuojame, kad 2012 m. birželio 11-13 d.d. vyks ekonomikos srityje dirbančių Lietuvos Respublikos diplomatų ir komercijos atašė metinis suvažiavimas. Jo metu organizuojamas verslo pristatymo renginys, skirtas Lietuvos prekių ir paslaugų eksporto bei investicijų pritraukimui.

Renginyje dalyvaus LR garbės konsulai, diplomatai ekonomistai, komercijos atašė ir Versli Lietuva atstovai užsienyje. Verslo ir garbės konsulų bei ekonomikos atstovų užsienyje bendravimo formatas renginio metu bus įmonių prisistatymas darbo grupėse (paneliuose). Vienas panelių skirtas transporto ir logistikos sektoriaus įmonių prisistatymui.

Renginys – transporto ir logistikos sektoriaus panelis yra organizuojamas š.m. birželio 13 d. 15.00 val. Vilniuje, viešbutyje Crowne Plaza.

Transporto ir logistikos sektoriaus panelyje pakviesti dalyvauti: Lietuvos geležinkeliai, asociacijų “Linava” bei “Lineka” nariai, Klaipėdos jūrų uosto krovos kompanijos. Panelio trukmė – 1,5 val. 17.00-19.00 val. – baigiamoji diskusija/furšetas.

Leave A Reply

Your email address will not be published.