Ultimate magazine theme for WordPress.

Lietuviškas servisas – šalies vežėjų oazė Belgijoje

924

Pamatyti sunkvežimius su lietuviškais registracijos numeriais vakarų Europoje jokia naujiena. Lietuvos vežėjai jau seniai įsitvirtino šiose rinkose. Tuo metu komercinio transporto servisai ar pagalbos kelyje tarnybos, kurių darbuotojai kalbėtų lietuviškai vis dar retenybė, tačiau tokių jau yra.

Lietuvoje jau senokai įsikūrusi transporto priemonių remontu po auto įvykių besispecializuojanti UAB „Departus“ neseniai Belgijoje atvėrė komercinio transporto serviso duris. Pasakodamas apie servisą Lokereno mieste UAB „Departus Truck Service“ direktorius Saulius Matuzevičius pirmiausiai akcentuoja, kad Belgija pasirinkta neatsitiktinai. Čia ne tik dideli sunkvežimių srautai, bet ir ilgamečiai įmonės partneriai negailėdami patarimų, be kurių viskas būtų vykę daug sunkiai, įtikino rinktis būtent Belgiją.

Taiko į aukštus standartus

UAB „Departus Truck Service“ vadovas teigia klientų neskirstantis į vakarų Europos, Pabaltijo ar NVS šalių vežėjus ir vairuotojus bei laukiantis visų, kuriems reikia pagalbos, tačiau būtent pastarieji čia pajaus didžiausią tokio serviso teikiamą naudą. „Detalių ir paslaugų kainos panašios į lietuviškas. Personalas pasiruošęs bendrauti lietuvių, rusų, anglų, olandų ir kitomis senojo žemyno kalbomis“ – esminius tokio serviso privalumus rytų Europos vežėjams vardina įmonės direktorius.

Belgijoje dirbantys vežėjai žino griežtus šios šalies reikalavimus ir tai, kad kartą į savaitę vairuotojams reikia nakvoti ne automobilyje. Šias problemas taip pat galima išspręsti servise. Kol sunkvežimis tvarkomas, vairuotojas gali būti čia pat apgyvendintas.

„Lietuviška televizija, radija, nemokama saugoma stovėjimo aikštelė, lengvojo transporto priemonių nuoma. Įmonėms galime pasiūlyti siuntinių gabenimo ir laikymo, dokumentų priėmimo, saugojimo ar perdavimo administravimo paslaugas“ , – apie tai, kad ne „garažiukas“, o šiuolaikiškas paslaugas teikiantis servisas atidarytas Belgijoje įtikina S. Matuzevičius.

Čia aptarnaujami įvairių gamintojų vilkikai, puspriekabės, autotraukiniai ir kitos komercinio transporto priemonės. Taip pat galima pasinaudoti autoplovyklos paslaugomis, pavalgyti kavinėje ar pripildyti baką degalų serviso kieme esančioje „Shell“ degalinėje.

Pašnekovas atkreipia dėmesį, kad į servisą galima kreiptis ne tik norint atlikti planuotus priežiūros darbus, bet ir ištikus bėdai. Visą parą veikiantis mobilus servisas gali kelyje suteikti pagalbą, perkrauti krovinį ar suteikti transportavimo paslaugas. Visa tai gali būti atlikta ne tik Belgijoje, bet ir kitose Europos šalyse, priklausomai nuo kliento buvimo vietos.

Ateities tikslai – plėtra

Kalbėdamas apie ateities planus ir galimybę plėstis į kitas Europos šalis, S. Matuzevičius tiki šviesia tokių servisų ateitimi, bet skubėti nelinkęs.

Naujakuriai neslepia, kad pirminiai planai buvo investicijas nukreipti į Rusiją, Smolensko sritį, tačiau dėl pasikeitusios verslo aplinkos, nuspręsta servisą atidaryti gerokai stabilesnėmis verslo sąlygomis pasižyminčioje vakarų Europoje. Minčių plėstis į Rusiją UAB „Departus Truck Service“ neatsisako, bet teigia laukiantys geresnės geopolitinės situacijos. Kitos Europos šalys taip pat lieka šios įmonės taikiklyje ir esant klientų poreikiui, plėtra bus vykdoma.

Serviso adresas: Lokeren 9160, Dijkstraat 9A, Belgija

www.departus.lt

9 Comments
 1. hotell says

  Hеllo.This post was extremely fascіnating, particulqrly because I was seaгching for thouցhts on this
  issue last week.

 2. Stephany says

  This is really stimulating, Youre a truly capable blogger.
  Ive signed up with your feed additionally expect reading your excellent write-ups.
  Moreover, Weve shared your webpage with our social networking sites.

 3. AaronBooft says

  wh0cd7175 cialis

 4. BennySporp says

  wh0cd7175 cipro 500 mg

 5. AaronBooft says

  wh0cd7175 amoxicillin

 6. AaronBooft says

  wh0cd7175 valtrex 500mg

 7. CharlesDon says

  wh0cd7175 crestor 5mg price

 8. CharlesDon says

  wh0cd7175 lisinopril

 9. crowfallgold says

  Too bad we must return them.
  [url=http://www.sitejabber.com/reviews/www.crowfallgold.com#1]crowfallgold[/url]

Leave A Reply

Your email address will not be published.