Kruizų parodoje Majamyje – Klaipėdos uosto naujovės

www.vezejugidas.lt

Klaipėdos valstybinis jūrų uostas kovo 11–14 dienomis Majamyje (JAV) jau dešimtą kartą bus pristatomas kasmetinėje didžiausioje pasaulio kruizinės laivybos parodoje ir konferencijoje „Cruise Shipping Miami 2013“. Lietuvą savo nacionaliniame stende pristatys Klaipėdos miesto, uosto ir kruizinio verslo įmonės.

Pagrindinis Lietuvos nacionalinės delegacijos dalyvavimo šiame renginyje tikslas – skatinti kruizinę laivybą į Klaipėdos uostą, kruizinėms linijoms, kelionių agentūroms ir potencialiems keleiviams pristatant Klaipėdos regiono patrauklumą, informuojant apie naujas turizmo paslaugas, Klaipėdos uosto infrastruktūrą, uosto rinkliavų nuolaidų kruiziniams laivams sistemą.
Parodos lankytojams bus pristatomos Klaipėdos uosto kruizinių paslaugų inovacijos, kruiziniams keleiviams siūlomų ekskursijų maršrutai, uosto infrastruktūra ir plėtros perspektyvos. Kaip ir kasmet, delegacijos nariai yra parengę specialiai šiai parodai skirtų naujų leidinių, suvenyrų, lietuviškų tradicinių vaišių ir siurprizų.
Jau tris dešimtmečius organizuojama paroda „Cruise Shipping Miami“pritraukia dešimtis tūkstančių lankytojų ir apie 1000 eksponentų iš daugiau nei 100 šalių. Parodos metu vykstančioje konferencijoje aptariami kruizinio verslo atstovams aktualūs klausimai.

Leave a Reply