Ultimate magazine theme for WordPress.

Kelių eismo taisyklių pažeidimai bus baudžiami vienodai visoje Europos Sąjungoje!

321

Netrukus bus patvirtintos bendros nuostatos visoms ES narėms dėl baudų, kurios bus taikomos kelių transporto operatoriams ir vairuotojams, kurie pažeidžia taisykles kelyje. Pasak Europos Komisijos, visi eismo dalyviai bus vertinami bei baudžiami vienodai ir sąžiningai visoje ES.

Praėjusią savaitę Europos Komisija sutiko bendrai klasifikacijai, kurie pažeidimai turi būti vertinami kaip mažiau rimti, o kurie rimtai prieštarauja ES teisės nuostatoms. Sąrašas dar nėra paruoštas, bet valstybės narės turi priimti galutinį sprendimą iki 2017 metų sausio 1 dienos.

ES Transporto komisarė Violeta Bulc teigia, kad bendra kelių eismo pažeidimų klasifikacija, tai žingsnis link veiksmingesnio įstatymų vykdymo ir sąmoningo jų laikymosi. “Mums taip pat svarbu užtikrinti, kad visi vairuotojai ir transporto įmonės, bus  vertinami vienodai visoje Europos Sąjungoje” – komentuoja Violeta Bulc.

Europos Komisijos atstovai taip pat pasakojo apie naujoviškus tachografus, kurie turėtų būti eksploatuojami nuo 2019 metų. Jie naudos GPS signalą ir iškart įrašys informaciją apie transporto priemonės maršrutą. Ši informacija bus automatiškai siunčiama atitinkamoms institucijoms. Tachografai taip pat veiks su kitomis telematikos sistemomis.

Su naujais tachografais bus lengviau kontroliuoti vairuotojų atliekamas pertraukas, bus daug lengviau kontroliuoti sukčiavimo atvejus. Mūsų nuomone, tai padės padidinti saugumą keliuose”, teigia Violeta Bulc.

Šaltinis: Trans.eu

http://www.trans.eu/

Leave A Reply

Your email address will not be published.