Ultimate magazine theme for WordPress.

Kartu su girtu vairuotoju važiavo neblaivus ir agresyvus keleivis

175

www.vezejugidas.lt

Pasienio su Baltarusija ruože Dieveniškių užkardos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuotoją. Dokumentų neturėjęs kartu vykęs neblaivus keleivis VSAT užkardoje elgėsi agresyviai, todėl buvo tramdomas antrankiais.

Ketvirtadienio popietę VSAT Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pareigūnai pasienio ruože, Šalčininkų rajono Dieveniškių miestelio prieigose, patikrinimui sustabdė automobilį „Nissan Primera“. Jį vairavo asmens dokumentus turėjęs 36-erių Šalčininkų rajono gyventojas. Tačiau jis neturėjo nei vairuotojo pažymėjimo, nei civilinės atsakomybės draudimo liudijimo, nei techninės apžiūros dokumento.

Dieveniškių pasieniečiai iškart suprato, kad prie „Nissan Primera“ vairo sėdintis vyras yra girtas. Jo kalba buvo nerišli, nuo vairuotojo sklido stiprus alkoholio kvapas.

Apžiūrėję automobilį keleivio pusėje ant grindų VSAT pareigūnai aptiko pustrečio litro talpos indą, kuriame buvo skystis, skleidžiantis naminės degtinės kvapą.

Automobiliu kaip keleiviai vyko 35-erių ir 37-erių Šalčininkų rajono gyventojai. Jie irgi buvo neblaivūs ir būdami pasienio ruože neturėjo privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Neblaivų vairuotoją ir jo automobilį Dieveniškių užkardos pasieniečiai perdavė į įvykio vietą iškviestiems Šalčininkų rajono policijos pareigūnams. Dokumentų neturėję keleiviai buvo pristatyti į Dieveniškių užkardą.

Čia 35-erių Šalčininkų rajono gyventojas, kuris buvo ypač neblaivus, pradėjo pasieniečiams reikšti pretenzijas, elgtis agresyviai. Kol administracinės bylos teiseną dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėję VSAT pareigūnai formino dokumentus, vyras buvo uždarytas į laikino sulaikymo kamerą. Čia jis šūkavo ir spardė duris, todėl VSAT pareigūnai Šalčininkų rajono gyventoją buvo priversti surakinti antrankiais.

Tuomet vyras aprimo, tačiau dėl girtumo jį apklausti buvo sudėtinga. Šiam keleiviui Dieveniškių pasieniečiai įteikė šaukimą penktadienį atvykti į užkardą, kur bus tęsiamas jam pradėtos administracinės bylos nagrinėjimas.

Kitas į užkardą pristatytas „Nissan Primera“ vykęs Šalčininkų rajono gyventojas elgėsi ramiai. Jo administracinė byla dėl dokumentų neturėjimo buvo išnagrinėta iškart ketvirtadienį. Šiam pasienio teisinio režimo pažeidėjui VSAT pareigūnai skyrė administracinę 75 litų baudą.

Kiek vėliau abu Šalčininkų rajono gyventojai iš užkardos buvo paleisti.

Šaltinis: pasienis.lt

Leave A Reply

Your email address will not be published.