Ultimate magazine theme for WordPress.

Iš Baltarusijos atvykusiame šilumvežyje pasieniečiai aptiko kontrabandinių rūkalų

139

www.vezejugidas.lt

Stasylų pasienio kontrolės punkte šilumvežį tikrinę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai jo kabinoje aptiko kontrabandinių cigarečių. Mašinistas dėl gabentų rūkalų turės aiškintis teisme.

Trečiadienį VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai Stasylų pasienio kontrolės punkte patikrino iš Baltarusijos atvykusį krovininį lokomotyvą.

Šalčininkų rajone esantis punktas skirtas per valstybės sieną vykstančių traukinių kontrolei. Šis punktas yra maždaug už5 kilometrųnuo sienos su Baltarusija, netoli Šalčininkų rajono Tartoko kaimo.

Kontrolės metu šilumvežio kabinoje, už prietaisų skydo esančioje ertmėje pasieniečiai aptiko 100 pakelių cigarečių „Minsk Super Slims“ ir „Winston Silver“.

Lokomotyvo šilumvežio kabinoje buvęs mašinistas, 45 metų baltarusis, ir 22 metų jo padėjėjas, taip pat Baltarusijos pilietis, pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens dokumentus, tačiau neigė slėpę rūkalus. Abu užsieniečiai vienbalsiai tvirtino nieko nežiną apie cigaretes jų tarnybinėje patalpoje, nors vyrai yra tiesiogiai atsakingi už viso lokomotyvo valdymą.

Mašinistui pradėta administracinė teisena dėl kontrabandos. Baltarusiui gresia administracinė bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų, o taip pat – gabentų rūkalų konfiskavimas.

Užsieniečiui įteiktas šaukimas atvykti į jo bylą nagrinėsiantį Šalčininkų rajono apylinkės teismą. Po apklausos traukiniui leista vykti į Lietuvą, o rastuosius rūkalus VSAT pareigūnai laikinai saugo Tribonių užkardoje.

Šaltinis: pasienis.lt

Leave A Reply

Your email address will not be published.