„BMW Motorrad“ metus užbaigia pristatydamas net 4 naujienas

Vokietijos automobilių gamintojo BMW padalinys „BMW Motorrad“ metus užbaigia pristatydamas net 4 naujienas, tarp jų – visiškai naujas roadsteris „BMW G 310 R“, retro stilistikos galiūnas „BMW R nineT Scrambler“ ir du atnaujinti turistiniai enduro modeliai „BMW F 700 GS“ ir „BMW F 800 GS“.

 Naujos klasės roadsteris „BMW G 310 R“

 P90201266_highRes

„BMW G 310 R“ – tai pirmasis bendrovės modelis motociklų iki 500 kub. cm klasėje. Šis motociklas buvo kuriamas „nuo švaraus lapo“ ir išsiskiria universalumu bei komfortišku valdymu. „BMW G 310 R“ gali vikriai manevruoti siaurose miestų gatvėse, motociklo ekonomiškumas ir patogi sėdėsena leis be rūpesčių su juo įveikti ir ilgesnį atstumą. Tad šio motociklo pritaikymo spektras iš tiesų platus.

P90201216_highRes

Svarbiausias „BMW G 310 R“ elementas – tai naujas 313 kub. cm darbinio tūrio vieno cilindro variklis, išvystantis 25 kW/34 AG jėgą ir 25 Nm sukimo momentą. Šiam varikliui būdingos itin nedidelės kuro sąnaudos, be to, jis yra pritaikytas naudoti įvairios kokybės kurą.

P90201218_highRes

Be naujojo variklio „BMW G 310 R“ išsiskiria patikima ir ergonomiška konstrukcija, kuri taip pat yra lengva – tai suteikia didesnį dinamiškumą. Šis modelis turi rėminį korpusą, apversto tipo priekinę šakę, ABS stabdžių sistemą. Trumpa motociklo ratų bazė užtikrina geresnį jo suvaldymą įvairiose sąlygose, o proporcingai ilgesnė galinė šakė suteikia daugiau stabilumo kelyje.

P90201273_highRes

Kuriant šį motociklą daug dėmesio skirta jo naudojimo ir valdymo paprastumui įvertinant įvairaus sudėjimo vairuotojus. Todėl motociklo balnelis nuleistas į žemesnį negu įprastai 78,5 cm aukštį, tai suteikia laisvesnę ir komfortiškesnę sėdėjimo pozą; valdymo rankenėlės ir mygtukai išsiskiria „BMW Motorrad“ būdingu paprastumu, skaitmeniniame ekranėlyje pateikiama visa svarbiausia važiavimo parametrų informacija.

 

Retro stilistikos galiūnas „BMW R nineT Scrambler“

Naujasis „BMW R nineT Scrambler“ kurtas orientuojantis į klasikinių motociklų entuziastus, vertinančius išgrynintą, minimalistinę ir atskalūnišką formą. Šio tipo motociklus dar praėjusio amžiaus viduryje rinkosi Holivudo filmų herojai ir motokroso lenktynių mėgėjai. Pačios „BMW Motorrad“ istorijoje šie motociklai yra palikę svarbią žymę – 1951-aisiais pristatytas „BMW R 68“ tapo pirmuoju motociklu pasaulyje, gebėjusiu viršyti 100 mylių per valandą greitį.

P90201233_highRes

Sukurtas taikant aukščiausius „BMW Motorrad“ kokybės standartus ir panaudojant naujausias technologijas, „BMW R nineT Scrambler“ yra nepalyginamai pranašesnis už savo prosenelį. Vis dėlto jis neabejotinai yra paveldėjęs tam tikrų išvaizdos ir atskalūniško charakterio ypatybių.

P90201302_highRes

Pirmiausia, tai klasikinis dviejų horizontaliai išdėstytų cilindrų oru aušinamas variklis. Šis 1170 kub. cm tūrio agregatas geba išvystyti 81 kW/110 AG jėgą ir 116 Nm sukimo momentą. Į viršų pakelti ir lygiagrečia vertikale išdėstyti du išmetimo vamzdžiai, skleidžiantys žemą ir gilų garsą, – tai dar viena šio tipo motociklams būdinga ypatybė. Prie motociklo rėmo priglausta išmetimo sistema padeda išlaikyti ištįsusios, tačiau siauros formos išvaizdą.

 

Apie ypatingą dėmesį kuriant šį motociklą liudija išbaigtos ir apgalvotos „BMW R nineT Scrambler“ detalės, pavyzdžiui, klasikinio stiliaus apvalus priekinis žibintas ar analoginis spidometras. Tuo metu nuimamas papildomas balnelis lemia veržlesnę išvaizdą, kai motociklu važiuoja tik jo vairuotojas, arba gali suteikti daugiau lankstumo prireikus vežti keleivį.

P90202992_highRes

Galop naujasis „BMW R nineT Scrambler“ suteiks galimybę didžiausiems šio stiliaus motociklų entuziastams taikyti išvaizdos modifikacijas pagal savo asmeninį skonį. Galimų modifikacijų sąrašas apima nuo originalių „BMW Motorrad“ detalių iki partnerių sukurtų priedų, kurie leis sukurti unikalų individualizuotą modelį.

 

Išvaizdą pakeitę turistiniai enduro motociklai „BMW F 700 GS“ ir „BMW 800 GS“

Turistiniai enduro motociklai „BMW F 700 GS“ ir „BMW F 800 GS“ nuo seno žinomi dėl savo universalumo. Geras valdymas ir subalansuota galia lemia, kad šie modeliai lengvai pritaikomi tiek kasdieniuose pasivažinėjimuose bet kokio tipo danga, tiek ilgesnėse kelionėse.

P90202763_highRes

„BMW Motorrad“ atnaujino „BMW F 700 GS“ ir „BMW F 800 GS“ išvaizdą ir spalvų gamą, padedančią sustiprinti emocinį įspūdį ir dar labiau išryškinti dinamišką šių motociklų charakterį. Abu modeliai nuo šiol turi atnaujintos formos degalų baką, užvedimo spynelės dangtį ir naujai sukurtas pasirenkamo aukščio dvivietes sėdynes.

P90203105_highRes

Atnaujintas „BMW F 700 GS“ bus siūlomas įsigyti šių spalvų kombinacijų: baltos (Light white), oranžinės (Sakhir orange), pilkos (Mineral grey). Tuo metu „BMW F 800 GS“ korpuso detalės galės būti padengtos šiais spalvų deriniais: baltos (Light white), juodos (Black storm), matinės mėlynos (Racing blue).

 

Leave a Reply