Ultimate magazine theme for WordPress.

„Audi A4“ – baisiai malonu vairuoti

23 478

Dainius Juodelis

Per metus įprastai yra pagaminami 3 ar 4 tikrai labai geri automobiliai. Tačiau 2003-ieji buvo išties ypatingi. Tais metais pasirodė „Rolls-Royce Phantom“. Tuomet jis buvo laikomas tobulu meno kūriniu bei absoliučiu inžinerijos stebuklu. Galiu drąsiai sakyti net taip: „Phantom“ patenka tarp penkių geriausių kada nors pagamintų automobilių pasaulyje. Ir tokios pozicijos jis dar ilgai nepraras. Jų nebuvo nupirkta išties daug, bet, kita vertus, „Kempinski“ viešbutyje irgi ne kiekvienas gali sau leisti smagintis. Jūs žinote apie ką aš.

Taip pat pasirodė ir „Volvo XC90“. Švedų inžinieriai sukūrė vieną universaliausių automobilių pasaulyje. Gerą pravažumą turintis, patogus, ne toks įžūlus kaip „BMW X5“, septynių vietų automobilis. Būdamas toks pat tvirtas kaip „Mjölnir‘as“ bei turėdamas dizainą, kuris dar ir šiandien atrodo puikiai, jis sulaukė tokio populiarumo, kad nauji modeliai buvo užsakomi net metams į priekį. Žinoma, prie jo didžiulės sėkmės prisidėjo ir faktas, jog automobilį kūrė inžinieriai, kurie patys turi šeimas ir žino, kas yra vaikai, o ne tik skaitė apie juos vadovėliuose. Daugybė konkurentų bandė pakartoti „XC90“ sėkmę, tačiau dėl menko supratimo, kaip turi atrodyti universalus, šeimai pritaikytas automobilis, tą padaryti pavyko toli gražu ne visiems. Manau, kad dauguma jų nė neįtaria kaip vaikai atsiranda apskritai.

Tuo metu išties patobulėjo ir automobilių saugumo sistemos. Šioje srityje pirmauja „Renault“. Antros kartos „Megane“ modelis buvo pirmasis šeimyninis hečbekas pasaulyje, kuris gavo aukščiausią „Euro NCAP“ saugumo testo vertinimą – penkias žvaigžutes. Be abejo, aukščiausius vertinimus tuomet pelnė ir kiti modeliai: „Laguna“ bei „Espace“. Deja, tačiau to meto „Renault“ vienintelė gera savybė ir buvo saugumas.

DSC_0164

Liūdniausia tai, jog nei vienas iš šių automobilių nebuvo gaminamas taip, kad jį būtų iš tiesų malonu vairuoti. „Phantom“ galima prilyginti Žydrūnui Savickui, bandančiam įveikti 100 metrų bėgimo atstumą su kliūtimis. „XC90“ iš esmės buvo gamintas tenkinti gausios šeimos poreikį. Taigi inžinieriai negalėjo sau leisti gaminti posūkius skrodžiančios raketos, kitaip vaiko skrandžio turinį tektų matyti dažniau nei galite įsivaizduoti. O su „Megane“ apskritai net nepasieksite greičio, kuriam esant įmanoma padaryti avariją. Panašu, kad laikai vis dėlto keičiasi ir vis daugiau gamintojų pradeda investuoti ne tik į kokybę, saugumą, dizainą, tačiau ir į vairuotojo šypseną.

Šį sykį mano rankose „B9“ kėbulo kodu pažymėta naujausia „Audi A4“. Pasirodęs šiais metais, perkamiausias „Audi“ modelis jau spėjo susišluoti krūvas apdovanojimų už saugumą bei inovatyvias technologijas. Vokietijoje šis modelis gavo „Auksinio vairo“ apdovanojimą kaip geriausias savo klasės automobilis, o tai yra jau labai rimtas apdovanijimas. Visiems „BMW“ fanams, kurie mintyse bando suregzti lėkštą, nejuokingą bei idiotišką juokelį apie „bulką“, iš karto siūlau „užsimušti į sieną“ ir toliau nebeskaityti.

Vizualiai nesunku suprasti, kad tai tikra „Audi“. Nuo paskutinio modelio dizainas mažai kuo pasikeitė, tačiau anot vokiečių, nebūtina kiekvieną sykį iš naujo išradinėti dviračio. Tiesios bei horizontalios kėbulo linijos suteikia solidumo ir brandos jausmą, o priekiniai bei galiniai LED žibintai įneša šiuolaikinio modernumo. Maždaug 90 procentų naujosios „A4“ komponentų yra visiškai nauji ir daugiausia jų slypi automobilio viduje. Gamintojas būtinai turėjo visiškai atnaujinti savo perkamiausią modelį tam, kad galėtų sėkmingai konkuruoti su trečios serijos „BMW“ bei C klasės „Mercedes“.

Santūrus bei rimtas „Audi“ eksterjeras slepia pasakišką interjerą. Vos įsėdus į saloną, apimą be galo malonus prabangos jausmas. Naujoji „A4“ turi visiškai naują salono išdėstymą, kuris panašus į neseniai pasaulį išvydusį „Q7“. Priekinė konsolė neapkrauta tūkstančiais mygtukų, viskas išdėliota patogiai po ranka. Vos įsėdus tapo viskas aišku, kur kas yra ir nereikėjo nieko ieškoti. Didelė padėka vokiečiams už jų loginį mastymą dėstant prietaisus. Kaip ir anksčiau, „Audi“ rodo pavyzdį, kaip reikia išbaigti interjerą. Prie kiekvienos rankenėlės ar mygtuko, rodos, kad buvo pasamdyta po atskirą žmogų, kuris visą savo dėmesį skyrė išbaigtumui. Naudojamos tik geriausios medžiagos, kurios tarnaus tikrai ilgai. Salono linijos nėra tokios elegantiškos kaip C klasėje, šį sykį jos paryškina dabar kiek sportiškesnį „Audi“ charakterį.

DSC_0168

Salonas yra erdvesnis nei prieš tai buvęs modelis. Iš tiesų, tai pati didžiausias„A4“ per visą gyvavimo istoriją. Dydžiu ji pranoksta jau kultine tapusią, kiekvieno rajono gyventojo svajone ilgą laiką buvusią „Audi 100“. Būdami didesnio nei vidutinio ūgio, priekyje sėdintys žmonės sugebės įsitaisyti visiškai patogiai, šitaip paliekant pakankamai daug erdvės įsikurti keleiviams ir ant galinių sėdynių. Niekam neteks kęsti nepagaidaujamo intymumo. Sėdėjimo pozicija yra pakankamai žema, tai leidžia labiau jaustis, jog sėdėtumėte pačiame automobilyje, o ne ant jo. Tokia sedėsena, be abejonės, leidžia jaustis užtikrintai bei saugiai.

Paleidus į darbą variklį yra vos juntamas jo skleidžiamas garsas. Įsijungus radiją net tyliau nei įprastai, variklio skleidžiamas garsas išnyksta visai. Čia gamintojas išties pasistengė, sukurdamas puikią garso izoliaciją. Iš tiesų, garso iziliacija paliko geresnį įspūdį nei buvo galima tikėtis. Gamintojas net stiklus padengia specialia plėvele, kuri padeda apsaugoti saloną nuo išorinio triukšmo. Iš ratų bei pakabos taip pat neteks girdėti ausiai nemalonių bildesių. Iš tiesų, salone tyliau nei bažnyčios bibliotekoje, nes „A4“, jei lygintume su konkurentais, turi mažiausią vėjo pasipriešinimą. Taip pat veidrodėliai yra suprojektuoti taip, kad nukreiptų vėją tolyn nuo šoninių langų, šitaip nesukeliant papildomo triukšmo. Tokios klasės automobiliui to daugiau nei pakanka.

DSC_0179

Bandytas modelis buvo varomas 2.0 litrų darbinio tūrio dyzeliniu varikliu, išvystančiu 190 arklio galių bei 400 niutonmetrų sukimo momentą, kuris buvo suporuotas su 7 pavarų automatine „S-tronic“ greičių dėže. Jautresnius žmones bei hipsterius perspėju, kad tai nėra tas variklis, dėl kurio „VolksWagen“ grupė užsitraukė nemalonę dėl CO2 dujų emisijų skandalo. Tai yra visiškai naujas variklis, kuris jau nepatenka į aplinkosaugininkų akiratį. Todėl kelionę tęsiau ramiai nesibaimindamas, kad automobilį kiaušiniais apmėtys koks nors entuziastingas veganas, kovojantis prieš gamtos taršą bei važinėjantis dvidešimties metų senumo „VW Passat“, kuris techninę apžiūrą dėl per didelio dūmingumo „praėjo“ davęs kyšį.

Iš esmės variklių pasirinkimas yra pakankamai didelis. Galima rinktis nuo 150 arklio galių turintį benzininį variantą iki 272 arklio galių dyzelinio V6. Manau, kad bandytas modelis visoje Europoje bus pats populiariausias, kadangi tai yra labai geras galios bei ekonomijos santykis. Variklis dirba išties švelniai, labai aktyviai reaguoja į akseleratoriaus paspaudimą  ir smagiai „traukia“ plačiame sūkių diapazone. Važinėjant toli gražu ne pačiu ekonomiškiausiu režimu, mieste pavyko tilpti į kiek daugiau nei 8 l/100 km. O tai yra išties labai neblogai, žinant, kad variklis slepia beveik 200 arklių bandą. Gamintojas sugebėjo padaryti sunkiai įmanomą dalyką – padidino galią, o degalų sąnaudos tapo mažesnės.

„Audi“ niekada negalėjo pasigirti esantis tikro vairuotojo automobilis. Daugumai modelių visuomet trūko aštrumo ir staigumo pojūčio. Kai kurie senesni modeliai sverdami tiek pat kiek Atlanto vandenynas ir dėl priekinių varančių ratų savo važiavimo ypatybėmis labiau priminė riedantį akmenį. Kad ir kaip suksite vairą, automobilis vis tiek važiuos tiesiai. Dėl šios priežasties „BMW“ visuomet stovėjo gerokai aukščiau. „Audi“ inžinieriai šį sykį nustebino taip, kad aš iš automobilio nenorėjau išlipti. Aš tiesiog norėjau jį vairuoti ir juo mėgautis. Pasirinkus dinaminį varavimo režimą, automobilio pakaba tampa standesnė, pavaros perjungiamos greičiau, o vairas tampa kiek „sunkesnis“. Visa tai leidžia leidžia įvažiuoti į posūkį tiksliai, užtikrintai ir automobiliui nesukeliant streso. Nors vairo stiprintuvas yra elektrinis, tačiau jis pakankamai tiksliai perduoda visą informaciją apie priekinių ratų būklę ir leidžia tiksliai projektuoti automobilio važiavimo trajektoriją. Automobilis puikiai greitėja, fantastiškai stoja ir stabiliai važiuoja į posūkį. Net važiuojant dinaminiu režimu, pakaba dirba labai komfortiškai, tyliai sugerdama visus kelio nelygumus. Taip pat prie viso to prisidėjo kiek daugiau nei 100 kilogramų sumažėjęs svoris.  Lyginti su trečios serijos „BMW“ būtų kiek rizikinga, tačiau šį sykį vairavimo savybėmis „Audi“ pranoko patys save.

DSC_0185

Kaip ir minėjau, naujasis „A4“ yra gavęs prestižinių apdovanojimų už panaudotas technines inovacijas. O jų čia išties yra daug. Tiesą pasakius, viskam aprašyti, abejoju ar užtektų netgi atskiro straipsnio. Gamintojas daug dėmesio skyrė saugumo ir vairavimo pagalbos sistemoms. Gamintojas jas skirsto ne pavieniui, o ištisais paketais: kelionių, miesto bei parkavimo. Kiekvienas iš jų turi toli gražu ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, kelionių paketas – tai krūva fukcijų, kurios padeda laikyti atstumą tarp kitų automobilių bei taupyti degalus. Automobilis sugeba ne tik išlaikyti pastovų greitį užmiestyje, tačiau gali stabiliai likti neišvažiavęs iš savo juostos. Automobilis jaučia, kada vairuotojas nejučiomis pradeda blaškytis po kelią ir pats pataiso vairo kryptį, šitaip išvengiant nemalonių incidentų. Taip pat mieste automobilis sugeba stebėti aplinką bei iš anksto informuoja apie iš visų pusių artėjančius eismo dalyvius.

Jis taip pat gali savarankiškai sustoti, jei netyčia nepastebėtumėte artėjančios kliūties. Taip pat „A4“ buvo pristatyta ir „Virtual Cockpit“ fukcija – tradicinį prietaisų skydą pakeičia skaitmeninis ekranas, kuris gali virsti navigacijos žemėlapiu, multimedijos ekranu ar tradiciniu spidometru. Aš jau nekalbu apie tokias funkcijas kaip beraktė užvedimo ar atrakinimo sistema, parkavimosi kameros, palydovinė navigacija su „Google Earth“ žemėlapiais, „Bang & Olufsen“ audio sistema ar belaidis telefono įkrovimas. Beje, navigacija paliko išties puikų įspūdį. Viskas veikia nepriekaištingai tiksliai ir suprantamai. Čia yra naudojama iš „A8“ paimta sistema, kai kelionės adresą galima užrašyti tiesiog savo pirštu piešiant kiekvieną raidę ant multimedijos valdikio. Ši funcija išties veikia. Geriausia yra tai, jog visos saugumo ar komforto sistemos funkcionuoja visiškai neblaškydamos vairuotojo. Visų funckijų bei multimedijos valdymas yra labai intuityvus. Visas grafinis pateikimas yra malonus bei labai stabiliai veikiantis.

DSC_0190

Inovacijos, kurias anksčiau galėjome matyti nebent S klasės „Mercedes“, nenumaldomai beldžiasi ir į žemesnės klasės automobilius. Deja, tačiau visas malonumas skaudžiai suplėšo kišenes. Bazinis „A4“ kainuoja 31 500 eurų. Norint galingesnio variklio, visų varančiųjų ratų „Quattro“ sistemos, sportiškų sėdynių, visos galimos saugumo bei komforto įrangos, teks pakloti 60 000 eurų. Tačiau net ir ties šia riba toli gražu viskas nesibaigia ir kaina gali pakilti pustrečio karto, jei lygintume ją su baziniu modeliu. Ar verta mokėti tiek pinigų? Pasakysiu taip: gerai įrengtas „A4“ kainuoja panašiai tiek, kiek naujausias, ne prastesnėmis technologijomis aprūpintas „Volvo XC90“, kuris šiemet konkuruoja su ta pačia „Audi Q7“. Taigi, spręsti Jums.

Pabaigai –  „Audi A4“ šiuo atveju – tai tikrų tikriausias trečios serijos „BMW“ košmaras. Pamirškite visas „bulkas“ ir meskite į šalį visus, iki šiol apie „Audi“ sklandžiusius stereotipus. Čia ne „bulka“, čia aukščiausios klasės, saldus, gomurį kutenantis, kreminis desertas prabangiame restorane, į kurį tipinio „bulkos“ vairuotojo neįleistų net jei jis bandytų elgtis pagal etiketą. Šis desertas kainuoja daug, tačiau kiekvienas turi suprasti, kad už prekės ženklą bei jo kokybę reikia mokėti krūvą pinigų ir tai skirta ne kiekvienam. „A4“ metų automobilio rinkimuose pirmos vietos neužėmė būtent dėl per didelės kainos. Nuo savo pirmtako, stilistiškai pasikeitęs mažiausiai, tačiau techniškai visomis prasmėmis ištobulėjęs labiausiai.

307 Comments
 1. I¡¦ve recently started a web site, the info you provide on this web site has helped me tremendously. Thank you for all of your time & work.

 2. If you dont mind, exactly where do you host your web page? I am searching for a good quality web host and your webpage seams to be fast and up almost all the time

 3. I feel like you could probably teach a class on how to make a great blog. This is fantastic! I have to say, what really got me was your design. You certainly know how to make your blog more than just a rant about an issue. Youve made it possible for people to connect. Good for you, because not that many people know what theyre doing.

 4. This is very interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your website in my social networks!

 5. I forgot I added some low fat milk and flour to thicken. I used about 2 TBS of flour and mixed with about a cup of low fat milk and added about an hour before it was done.

 6. Wow, da hast du aber eine Bücher intensive Weihnachtsliste, das ist toll!Bist du wieder fit & munter? Oder leidest immer noch an Nachwehen deiner Grippe?glg mirjam

 7. I can’t wait to see those jackasses at MSNBC running for the hills, when one of these cases gets discovery.What will they say, when the truth comes out?Ooooooooops?It will cripple what little credibility they have to the point of no return.They should have never gotten so emotionally involved in protecting Obama.It will be their demise!Revenge will be sweet.

 8. Posted by on December 11, 2012 at 4:21 am Hi Ken,I love that blog post and it goes incredible well with my last post as well. You get that right, there is a right and a wrong mind set when it comes to leave a blog comment and I’m always shocked when I see people who still haven’t gotten it by now.I love what you’re saying about competition… competition is only in the head of the beholder as a life coach explained to me a while back!Sylviane Nuccio recently posted..

 9. Nu era mai simplu să înăsprească acele clauze contractuale care permit ”darea de țepe” ? Evident nu. Când vine vorba de spania și italia putem observa cu ușurință, din felul lor de a acționa, în diferitele situații în care sunt implicați românii, că sunt un fel de rromânia la puterea a doua )

 10. i’m right there with ya- i love the kardashians!welcome to the blog and thank you so much for saying hi that’s so awesome you might join in the shape up fun- i’m really excited for it this yearxoxo

 11. yaroslav3-24-2011 jajajajaja… CHILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..!!!Ese intro de la cancion es bacansisimo jajajajaja y la plena que es una gran frase: TODO HOMBRE ES UN MINERO, TODA MUJER ES SU MINA..!!Debo decir que es la 1ra cancion de delfin que me gusta, ya que es un sentido homenaje hacia lo que pasaron los 33 mineros de chile, muy a su estilo que aunque no me guste mucho pero aun asi valoro el homenaje que le hizo a los hermanos mineros de chile..

 12. Yes ! J’ai appris ça à 16h07 par une collègue au boulot. Pas pu poster de là-bas, mais je suis soulagée et contente pour toi et les tiens. Ce n’est que la première étape, mais c’est une excellente nouvelle !

 13. I bought mine recently and find that watching others on YouTube gets far more vapour from there’s compared to mine how much needed exactly for a big hit and what temperature thanks

 14. Bu gözlemini ve çeÅŸitli (çeÅŸitli kaynaklardaki) rivayetleri göz önüne alırsak, NAE modeli thickness tahmininde GFS’ye göre çok daha baÅŸarılıydı. Hatta 1300 gdm sınırını Ä°stanbul’a sokan tek model de oydu.

 15. watpie, wystarczy go posluchac, nie zawetuje zadnej ustawy tego typu…to ze Komorowski chodzi do kosciola nic nie znaczy…Oleksy tez sie fotografowal na Jasnej Gorze, nie radze sie poslugiwac pismem obrazkowym bo oglupia

 16. I and also my friends were found to be reading through the best tips and tricks from your web page then all of the sudden I got an awful feeling I had not expressed respect to the website owner for those strategies. Those ladies were for that reason joyful to study them and now have in actuality been having fun with these things. I appreciate you for turning out to be indeed considerate and also for making a choice on this form of brilliant themes millions of individuals are really needing to be informed on. My personal sincere regret for not expressing appreciation to sooner.

 17. Bapo, ganhou mais um leitor hoje..não conhecia o nosso site/blog ! Pode isso.. é a aversão a informática…rssss. Kátia Feijó sua leitora preferida só pode ser a Kátia do Zé, certo ?? Tem-se que diferenciar…rssss, foi a mesma que postou sobre os ET´s e o Dudu ? Agora, Bapo, fala aí..sopa de legume que nada… tu já mamava uma CARA SANTA do S. Isidro nessa época ! Mais beijos para todos.

 18. in (only alliteration can make tea-dunkers better). You can read about the things I sent Steph here. While you are there you should take a look at her recipes, she’s been doing some beautiful

 19. Thanks for sharing superb informations. Your website is so cool. I’m impressed by the details that you have on this website. It reveals how nicely you perceive this subject. Bookmarked this web page, will come back for extra articles. You, my pal, ROCK! I found simply the info I already searched all over the place and just couldn’t come across. What a great website.

 20. A vegetarian T-Rex sure would put a crimp in Steven Spielberg’s rope, nicht wahr? And yes, it is annoying. But it’s also dangerous, I think. We’re raising a whole generation of children to believe that science is optional.

 21. I thought persimmons are common in the US… I am planing my first trip ever to the far east in April. Although we are going to China, I hope in the following years we will get to Korea as well.. I am so exited!

 22. thank you vanessa. you turned this post into something beautiful. i just adore your blog and well, just everything you do! thank you again for thinking of me.

 23. car insurance Lynn MA says

  Why do we have to repeat the Arts and Craft mission again? I completed it yesterday. Are we suppose to do it twice, I hope not, it uses up to many logs, wreaths and gears.

 24. I am just writing to let you be aware of what a remarkable experience my cousin’s princess developed reading through your web site. She picked up a good number of details, which included what it’s like to possess an awesome giving character to get certain people just master specified problematic topics. You truly surpassed visitors’ expected results. Thank you for coming up with such insightful, healthy, edifying and easy tips on your topic to Kate.

 25. anon ni cbuk je bia la sy nk komen, kita negara demokrasi okk, sukati sy lah, cbuk je,,, nama awk anonymous 2 x ada pendirian. x malu gadoh ckit panggil abg besar, jiran sy ayahnda pekida x bising pun..awk patot letak nama awk onanimusang heheheh..buuweekkk.. 😛

 26. Mandy ScalesDecember 11, 2012I just want to say glad u got to spend time with ur better half and sorry u are not into Christmas and I was happy when I got my post card thanks again for doing? it

 27. Thanks for sharing your whereabouts. I always love to see what you have been up to! Always good content!I also love the image. Dali is one of my favorite artists!

 28. Your amazing line of pink desserts would be perfect for Valentines, birthdays, and especially now, for Mother's Day. This gorgeous frozen cake is a real "masterpiece" that would be a welcome for all of us "mom"…the amazing strawberry shortcake, the strawberry panna cotta…I'm drooling, and seeing everything in "pink" now, or maybe through "rose colored glasses…LOLEveything is superb:DDD

 29. Mi pareja tenia celos, al principio era normal, fue lo que me parecio, pero luego llego el grado en el que no podia ni salir con mis amigos, porque pensaba que queria con ellos.

 30. you cannot use linear extrapolation at all in this situation.this is always going to be percentage based.if you lose 20% every 10 years, you'd still have 14% of what you started with after 100 years.your math is way, way off.further, keep in mind that you are talking about share, not wealth. wealth is increasing in absolute terms for these people. they were richer after 10 years in absolute terms. they just did not gain as much as some others.

 31. I present my clients with there policies in person.. After a month I call to review the benefits of the Association plan that is an integral part of their insurance plan Then occasion followups ie birthdays other holidays

 32. Laura – Yay! Lisa got married! I’m so happy for her and these pictures just capture so much love and beauty! The colors are spectacular! There are so many that I like, it’s hard to pick a favorite.

 33. To the lovely & … To the lovely & insightful Lauren Lyster:Please show “Loose Change” at least twice per weekday (e.g., Mondays & Wednesdays). I enjoy seeing your lovely & insightful self alongside the beautiful & tech-savvy Shannon Donohoe having fun & talking about random topics.Thank you for providing an attractive business-news show. Was this answer helpful?

 34. darlehensrechner says

  Oh drools! I love okonomiyaki! The flavourful sauce & mayo with the cabbage, yums! I made this before and it's really not that hard. I believe u posted it before right. Thanks for sharing this, we are sure to check out this restaurant when we are in Osaka!

 35. Interesting post. BTW, would you be interested in writing a post (assuming you haven't done it already) on the film Dasavatharam analyzing it in the context of religion/philosophy? I haven't seen the film but am interested in reading about it.

 36. Itselläni on aina 5-10 kirjaa kesken. Ja sitten yleensä kuitenkin nappaan käteeni sen yhdennentoista ja lukaisen sen nopeasti ennen kuin palaan keskeneräisten kirjojen kasaani.Ehkä siksi luenkin niin paljon, kun aina on valmiina monta erilaista kirjaa eri tilanteisiin ja tunnelmiin. Jos yrittäisin tahkota vain yhden kerrallaan tulisi lukemiseen varmasti pidempiä taukoja, kun eiväthän kaikki kirjat vain millään sovi kaikkiin tilanteisiin.

 37. OH YEA!! OH YEAH!! I love that movie and for all of the same reasons. I love that he got Cameron to come out of his shell. I’ll head over and vote now…not sure if I am too late. I’ll give a Ferris try though!!

 38. Happy Anniversary I.N.K. and thanks Vicki for showing us that there is always something new we can work toward. You've been a leader in children's nonfiction and now you're leading the way with the think tank. Terrific!www.Peggythomaswrites.comFor the Birds: The Life of Roger Tory Peterson

 39. It all depends how much the rest of the internet’s mail servers trust the mail server your web host uses. It’s getting increasingly hard to send mail from “your own” mail servers without being flagged as spam.The Membership Plugin I’m involved with supports using the servers configured in php as an autoresponder, but we strongly recommend people use the gateways we provide to professional services (i.e. Aweber, MailChimp, Campaign Monitor etc) to avoid the mail ending up in your user’s spam buckets (at best).

 40. Tak for et godt indlæg og for at du sætter fokus pÃ¥ problemet. Jeg er selvfølgelig fuldstændig enig med dig og jeg forstÃ¥r heller ikke, hvorfor salget af æg fra burhøns stiger. Jeg ville ønske, at jeg kunne finde en eller anden logisk forklaring, men det kan jeg ikke. Og det er i hvert fald ikke mig som køber dem. 😉

 41. Respected Article post karne wala member, I feel sad for Sahid.he is very good actor but wasting talent in doing so so movies .He wasted 2 year for Mausam and now he got is negative feedback. Poor Guy, Hope he choose some mass friendly script which provide good entertainment atleast decent entertainment Thankyou,Yours Member,Chammak.Challo.Naachgaana SB member

 42. car insurance York PA says

  What a great site indeed comments content news constantly up to date and quality,this site now and much faster high-quality and fast site that comments are always up to date, admin really want to thank us, it's thanks to such a beautiful site comments we gain knowledge we and listen from this site music

 43. Are there any calorie counting on the abs diet? When it comes to weight loss, you have to eat less than it takes to maintain your body weight. If you’re not counting calories, chances are, you might be eating too much – that might be part of it, along with extra muscle weight.

 44. I would love to win the $25 worth of cat food so that I can buy a larger quantity of food to last us longer than we are currently able to buy. Less trips to the pet store would be great!

 45. There probably wasn't any fee as such–it follows the same template as hundreds of other books in the series, it's just that all of those other books have an image too. I wonder why poor old Robert Graves was singled out for blankness.

 46. Takk for det! har faktisk blitt verre i hÃ¥nda,sÃ¥ vi fÃ¥r se-blir sÃ¥ stivt og ømt i kuttet…men man fÃ¥r til det meste, utrolig hvor kreativ man blir!Men bra blir jeg , det tar bare litt tid! 😉 Klem AK Fantastiske bad forresten!!!Den takplafonden er virkelig lekker, creme.no selger noe lignende—

 47. Polecam Cypr! Jestem tu obecnie! Pogoda jest piÄ™kna, jedzenie pyszne, ludzie przemili, a No i jest na czym oko zawiesić! :)) pozdrawiam serdecznie i życzÄ™ co najmniej tak udanego wypoczynku jaki ja mam tu, na Cyprze 😉

 48. another water heating solution would be to tear apart a drip coffee maker to see how it works. Then super size it to work with your wood fire or rocket heater…Dragon

 49. Nem de propósito, tenho uma amiga que me entregou há dias uma sacada de tomates e eu não sei o que fazer com eles. Vou é pôr mãos obra. Obrigada pela partilha.Beijocas

 50. Nächste Runde des 52 Games Projektes. Diesmal mit dem Thema FUUUUUUUUU. Ich interpretier das mal als Spiele, die einen zur Verzweiflung bringen. Und da gab es in meiner Vergangenheit genügend von. Deshalb möchte ich hier meine TOP 3 FUUUUUUUUU Games vorstellen. Jedes auf einem anderen System.

Leave A Reply

Your email address will not be published.