Atnaujinama Vilniaus miesto turisto kortelė

Prasidėjo Vilniaus miesto ir jo apylinkių turizmo paslaugų atstovų registracija į 2017 metų projektą „Vilnius City Card“ (Vilniaus miesto kortelė). VšĮ „GO Vilnius“ maloniai kviečia muziejus, galerijas, ekskursijų organizatorius, sveikatingumo centrus, transporto nuomos, pramogų, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas tapti dalyviu ir pristatyti savo veiklą sostinės svečiams.
Atvykus į naują (svetimą) miestą daugeliui turistų iškyla daug praktinių klausimų: ką svarbiausia aplankyti, kaip geriau tai padaryti, kaip nusipirkti viešojo transporto bilietą, kiek jis kainuoja, kur ir kaip praleisti laisvą laiką vakare ir pan.? Į visus šiuos klausimus rasti atsakymą padeda „Vilnius City Card“ – oficiali turisto kortelė, kuri per 24 arba 72 val. suteikia daug svarbių nuolaidų, padeda sutaupyti ir kartu nurodo, ką galima veikti mieste.
Šiuo metu kortelės turėtojai gali naudotis net 140 nuolaidų Vilniuje ir Trakuose. Nuolaidų sąraše siūlomos ne tik turistams įprastos ekskursijos, muziejų lankymas, nuolaidos kavinėse, restoranuose, suvenyrų parduotuvėse, bet ir skrydžiai oro balionu, pasivažinėjimas riedžiu, nuolaidos bilietams į koncertus, plaukimas irklentėmis ar baidarėmis, taip pat daug kitų pramogų. Kortelėje integruotas ir viešojo transporto bilietas, todėl turistai lengvai gali pasiekti ir toliau nuo miesto centro įsikūrusias turizmo ar maitinimo paslaugas teikiančias įstaigas.
Dalyvavimas projekte nemokamas. Kategorijos, kurių įmonės gali registruotis: ekskursijos, muziejai, kultūra, parkai, galerijos, transportas, restoranai, klubai, laisvalaikis, muzikos klubai, grožio bei sveikatinimo industrijos, viešbučiai. Registracija 2017 metų projektui vykdoma el. paštu citycard@vilnius.lt.

Leave a Reply